Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Más pasija is ilyen? Mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más pasija is ilyen? Mire hazaérek kitakarít, ott ahol a "papok táncolnak",és ennyi. A szutyok munka meg rám marad..Szólni nem lehet,mert megy a sértődés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátom van amikor kitakarít,mire hazaérek,de olyan tessék,lássék módon. És csak olyat, amit szeret csinálni,ami neki piszkos, kuli munka,meghagyja nekem..Akárminek fog neki, nincsen benne köszönet..mert ha le is törölget, ennek ellenére csupa por minden..Valamelyik nap szóvá tettem,hogy ez így nem lesz jó,vagy megcsinálja rendesen,vagy sehogyan..Ráadásul a "szarabb melók",mindig nekem maradnak..zuhanyzókabin takarítás,súrolási dolgok, olyan meló amivel ki kellene fáradni az udvarra,meg vissza..Kezd egy kicsit betelni nálam a pohár. Mit tegyek?
2023. okt. 18. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Ismét egy fantasztikus kapcsolatba nyerhetünk bepillantást.
2023. okt. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hagyd ott. Rugd ki.
2023. okt. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Akkor te jo is vagy. Én egy páromat nem lattam még soha takaritani, max főzni mosogatni.
2023. okt. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ki mint veti ágyát,

úgy alussza álmát.

2023. okt. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Osszátok le konkrétan ki mikor mit csinál. Akár tablázatba. Azt persze nem tudjuk hogy tényleg tessék lássék vagy te vagy túl mániákus..
2023. okt. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb férfi a mama hotel után, a feleség - barátnő hotelbe megy.Mert egyedül nem él, és nemtud normálisan rendben tartani egy háztartást. Rossz leszek, nem fog változni....
2023. okt. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De vele vagy ;)
2023. okt. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!