Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Intő jel az,ha a pasim azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Intő jel az,ha a pasim azt mondta,ha szétmegyünk,akkor eladja ezt a házat,amiben élünk,és visszamegy az anyjáékhoz?

Figyelt kérdés
Ezen kicsit elgondolkoztam,hogy felnőtt férfi,ha nem sikerül valami,szalad vissza nyanyócához? Elég gáznak tartom ezt...gondolkodóba estem,hogy akkor a párkapcsolati problémák elől is az anyjához meg az apjához fog menekülni? 28/n
2023. okt. 19. 20:26
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Ha az ő tulajdona azt csinál vele amit akar. Én ebben a gondolatmenetben inkább pénzt látok első körben, nem azt hogy fut vissza a szüleihez.
2023. okt. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
Logikusan gondolkodik a jövőről. A házasság vége mindig válás.
2023. okt. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%

miért baj hogy szeret a szüleivel lenni?


és ha az övé az ingatlan azt csinál vele amit akar fel is gyujthatja ha akarja.


én is el költöznék, mert túl sok lenne az emlék amitől szomorú lennék.

2023. okt. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%

Az gázabb ahogy te beszélsz az anyjáról.

A tisztelet teljes hiánya áll mógötte.

Sokkoló lehet neked, de nem minden ember útalja a szüleit.

2023. okt. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

4, nem kell útálnia a szüleit de nagyot néznék ha lenne egy felnőtt fiam aki eladná a házát és vissza akarna költözni. Miért kellene? Attól hogy szétmegy az aktuális csajjal vagy elválik még az a normális ha külön élete van. És a szülőknek is. Nem biztos hogy kerülgetni akarnák.

Azt nem vitatom hogy a saját tulajdonával azt csinál amit akar.

2023. okt. 20. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
15%
Fogadjunk, hogy nő vagy! Ha szétmwntek, azt csinál utána amit akar! Ha van hely a szülői házban számara, akkor miért ne?
2023. okt. 20. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
6, nyilván azt csinál. Csakhogy ezen az oldalon szeretik csak a gyerek szempontjából nézni. Fel sem merül hogy a szülő mit szól. Nekem ( igen nőként) kellene a magánszféra, nem szerrtném még 60 évesen is azt nézni kihez alkalmazkodjak. Lábbujhegyen közlekedjek?mi van ha én mondjuk összejövetelt tartanék ő meg pihenne mert dplgozik? Vagy sz.rok a főzŕsbe, főztrm eleget amíg gyerek volt? Lakásba főleg nem vállalnám be max külön bejáratú házba. Könnyen jelentik ki hogx majd mennek a szülőkhöz, csak szülőkŕnt nem szívesen mond az ember nemet. Baj rsetén más a helyzet de egy aktuális szakítás nem indokolja.
2023. okt. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"a pasim azt mondta,ha szétmegyünk ..."

Ha már eszébe jut, hogy szétmehettek, akkor a többi már részletkérdés, az ő dolga lesz.

Szerintem elég hamarosan.

2023. okt. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem gondolnám annak, nőként mondom. Ha alapvetően képes és tud egy komoly kapcsolatban szülők nélkül, önállóan élni, ahogy látszik, akkor mi a gond azzal, hogy vki nem akar egyedül élni, és akkor inkább hazaköltözik vkihez, akit ismer, van társasága, közben meg elteszi a házért kapott pénzt, és ha megint jön egy újabb, akkor vesz egy házat megint?
2023. okt. 21. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!