Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Megtartottátok a volt párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtartottátok a volt párotok fotóit, üzeneteit szakítás után?

Figyelt kérdés
A párom gépén (amit közösen használunk az ő tudtával), van rengeteg közös kép, üzenet volt barátnőkkel, előző párkapcsolatokból. Ez is a múltja része (valóban). Az emberek véleménye megoszlik. Kiváncsi vagyok. :)

2023. okt. 20. 20:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Képeket megtartottam lementve és/vagy kinyomtatva, de közösségi felületekről kitörölve.


Online üzeneteket nem tartottam meg, mert tiltottam mindegyiket.

2023. okt. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%
Párat random, ja. Emlékes dobozba a halott rokonok is benne vannak, miért maradna ki bárki, aki az ember életének részese, mellékszereplője volt egy ideig?
2023. okt. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Párat igen, megtartottam. (Fotókat.)


Beszélgetéseket nem, mivel azóta nem tudom, hanyadik telefonom van. Meg a facebook fiókom is megváltozott a közel 9 év alatt.

2023. okt. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Megtartom emlékbe, de nem nézegetem. Csak megtartom. Ahogy a legtöbb más emlékeimmel is teszem, egyfajta megszokásként. Néha kifejezetten mélyen elzárva, hogy véletlen se legyen szem előtt. De azért kidobnom se kelljen, mert azt valahol a múlt meggyalázásának tartanám. Szentimentális vagyok lehet, de én így érzem ezt.
2023. okt. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Kitana. ***** válasza:
100%
Képek vannak, de nem direkt, csak nem foglalkoztam azzal, hogy töröljem őket. Telefonon vannak, meg az icloudon gondolom egy csomó, nem tudom mennyi, mert már ezer éve betelt. Nem vagyok ilyen visszanézegetős alak, úgyhogy nem izgatna, ha törlődne az összes, ami szép vagy fontos emlék, az megvan fejben úgyis, de nekem erre nincs motivációm, hogy leüljek képeket törölgetni külön programként.
2023. okt. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Nem. Vagyis 1 hosszú levele van meg, de azt a szülői házban tartom (mondjuk a 7 év alatt talán 2 közös képünk ha készült...)
2023. okt. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Üzenetek nekem semmi nem.marad meg mert nekem is nemtom hanyadik telom vagy fiokom van.


Képek megvannak de csak az első igazi kapcsolataimrol.

A többiről semmim nincs és nem is csináltunk csak néha talán egyet egyet.



De volt amikor hívás felvevő alkalmazásom volt tehat ha hívnak automatikusan elindul a felvétel.

És amikor ismerkedtem neten es felhivott az egyik srác es elkezdtunk randizgatni felvétel lett abbol hogy mennyire lágyhangon kedvesen beszél velem, mennyi "szeretet" van a hangjában is, és mennyit nevetünk, fél órás beszélgetések is.

Aztán pár év és azert dobott ki mert az anyját válaaztja nem akar eljonni a mamahotelből azt akarták kolozzem hozzájuk oda szüljek en ezt nem vállaltam erre kidobott MERT anyukája azt mondta! És átment egy gyökér degradálóba is.


A szakítást megszenvedtem meg ezt az egészet is hogy egy anyós akarja megmondani nekem én hova szülhetek? Meg aztán a gyerek apja a párom, anyuka mellett akar élni örökké és mindenben neki ad igazat is? És a gyerekünk elől venné el a pénzt is anyukának?


Aztán valahogy véletlen meghallottam az első telefonbeszélgetéseinket.


Hát az első szavai meg aztán kapcsolat végén az utolsó szavai a "páromnak", életemben nem tapasztaltam még ekkora ellentmondást.

Egy hideg rideg degradáló aljas ember teljes közönnyel. Ez lett belőle anyuka miatt. Abból hogy csupa szívvel szeretettel állt hozzám az elején.

2023. okt. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%

Lehet tényleg ezt minden kapcsiba meg kéne csinálni, hogy felveszed csak az első meg x év mulva kvázi az utolsó telefonbeszélgetéseket.

Hatalmas "mozi".

(7.voltam

2023. okt. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Becsomagoltam, kiírtam egy pendrive ra, ment a fiók aljára.

Nem szoktam a multan merengni, előre nézek.

Nem zavar ha a páromnak vannak mentett kèpei egy pendrive on. De ha nézegeti az krvára zavar.

2023. okt. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Valahol megvannak biztonsági mentésként, már amelyikről nem töröltem rögtön. Nézegetni nem nézegetem, minek?
2023. okt. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!