Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A párom beteg? Ti elhagynátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom beteg? Ti elhagynátok?

Figyelt kérdés

A barátnőm nagyon jóba van a húgával, de amit ma mondott, az lesokkolt. Szóba került vhogy, és azt mondta, hogy ha azon múlik hogy élhessen a húga, különben meghal, akkor örömmel választaná a halált. Kompett hülye, hogy eldobná az életét egy másik ember életéért? Szakítsak vele?


Szerencsére nem történt semmi a gyakorlatban, de már a gondolata is megrémisztett



2023. jún. 15. 15:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
És már a gondolata miatt elhagynád? Mert felmerült benne a gondolat, hogy annyira szereti a testvérét, hogy feláldozná magát miatta? Szerintem te vagy a beteg.
2023. jún. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
95%

Én is feláldoznám magam a testvéremért vagy a fiamért is.

Remélem a férjem emiatt nem válik el tőlem, mert érte is.

2023. jún. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondani mondhatnak bármit az emberek éles helyzetben derülne csak ki
2023. jún. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
96%
Én is feláldoznám magamat a családomért. A lányomért és a ferjemért is.🤷🏼‍♀️
2023. jún. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Te vagy a beteg kérdező
2023. jún. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%

Hagyd, legalább találna normálisat.

Teljesen normális dolog, hogy az ember a családjáért az életét adná. Nekem nincs pl. húgom, de a gyerekeimért, páromért, anyámért adnám. Nem is értem, hogy lehet valakinek ez furcsa.

2023. jún. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, feltétlenül hagyd el.

Hátha talál valami értelmes embert maga mellé.

2023. jún. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem te vagy a hülye. Én us feláldoznám magam a testvéreimért, de a férjenért is.
2023. jún. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
17%
Milyen agyament téma lehetett, hogy ez feljött..
2023. jún. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem beteg, de ha szoros kapcsolatban vannak, teljesen természetes, hogy az életét is odaadná érte. Én pl nem tennèm, mert nem állunk olyan közel egymáshoz a tesómmal. De a férjemért bármikor meghalnék ha kell.
2023. jún. 16. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!