Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy van az, hogy 30-40 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van az, hogy 30-40 éves közötti párok nem járnak el együtt sehová gyakorlatilag?

Figyelt kérdés
Én magam is 30+ -os vagyok, szingli. A környezetemben (közvetlen és szembeszomszédok) több korombeli pár is lakik, van, aki albérlő, azaz korábban más lakott itt, de ők is fiatal pár voltak...kivétel nélkül mindegyikőjüknél azt látom, hogy ahogy eljön a péntek délután (munkahét vége) mindegyik pár ugyanazat csinálja, mint hétközben: azaz gyakorlatilag ki sem mozdul a lakásából, mégcsak egy sétára sem..se nyáron, se télen, se tavasszal...persze nem mondom, hogy én akkora jövős-menős lennék, de úgy belegondolva, amikor párom volt, mi nem tudtuk megtenni, hogy egy 2-3 hetente legalább el ne menjünk valahová, bármi..vagy ez így normális? A válságra sem tudnám fogni, hisz ahol 2 kereső ember van, ott azért kell lennie pénznek..covid előtt akiket ismertem párokat, ugyanúgy bent gubbasztottak a lakásban hétvégén is, mindegy, hogy milyen évszak volt. Nekem kicsit fura volt..legalább sétálnának egy nagyot, közben bevásárolnának, esetleg beülnek egy kávézóba...de semmi..tudom, mert az ablakaim az utcára néznek, én meg informatikus vagyok, reggeltől estig a gépemhez szíjazva, szóval térfigyelő kamera is vagyok így:D Más is azt látja pároknál, hogy a "maradj otthon" nagyon is szöget vert az életükben? Mi lehet az oka?

2023. okt. 22. 12:39
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
És megjegyzem Pestről van szó, tehát lehetne hová menni bőven.
2023. okt. 22. 12:41
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Mi 39 és 42 vagyunk, és eljárunk.
2023. okt. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Nem mindenki ül otthon. Szervezz programokat.
2023. okt. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Ezt én se értem ahol lakom dettó ugyan ez van covid előtt is ez volt
2023. okt. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
2: Jól teszitek. Most nekem ezzel nyilván nincs bajom, hogy több pár úgy csinálja, mint itt mifelénk, inkább csak csodálkozom rajta és nem értem, ennyi. Én magam egyedül nem nagyon járok el csak ritkán, haverok elkoptak, újakat meg nem keresek / nem akarok. Úgyhogy én ugyanazt csinálom, mint ők, gyakorlatilag..de amikor párom volt nem így éltem, ezt is tudom. Na mindegy.
2023. okt. 22. 13:26
 6/23 A kérdező kommentje:
4: értem, köszi
2023. okt. 22. 13:29
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Van aki mèg 40 évesen sincs otthon soha. Es ugyanugy él mint tinin mikor otthon csak addig volt mig lerakja az iskolatáskát.
2023. okt. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
81%
Szeretünk otthon ülni. Nem értem miért probléma ez?
2023. okt. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

7: oké, ha egyedül élsz úgy csinálod, ahogy neked jó, egyik sem jobb a másiknál, tényleg ízlés kérdése és sok minden befolyásolja (mi a munkád, hobbid, stb. - nekem pl. munkám és hobbim is főleg géphez kötött)


8: igazából nem probléma. Akkor lehet csak ennyi az oka, semmi más. Mondom én csak ahhoz tudok viszonyítani, amit én megéltem, amikor párkapcsolatban éltem. Annyira természetes volt, hogy pl. sétálunk egyet a hóesésben, vagy nyáron elmegyünk csokimúzeumba, szabadstrandra, csak úgy fagyizni, sétálni, kirándulni norma fánál, stb. - ismétlem, gond nincs ezzel és inkább attól fura (számomra), mert a környékemen mindegyik pár ilyen, és ugye korombeliek. Mindegy, nem akarok ezzel nézeteltérést, csak érdekelt, akik ilyenek párok, itt elmondják-e esetleg, mi az oka (lehetne sok más oka éppenséggel, de az is ok, hogy egyszerűen csak szívesebben vannak otthon és pont). Köszi a válaszod! Meg visszatérve, én most nem is arról beszélek, hogy minden héten el kell menni valahova...de hogy egész évben ötnél többször nem láttam a párokat elmenni (ebbe a séta is beleszámít:) ), igazából ez a fura, na de nem ragozom tovább.

2023. okt. 22. 14:17
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 50 felé örülök, ha nem kell még több embert elviselnem a kötelezőn kívül. Nagyon kiábrándító a többség. Nem igazán szórakoztató és pihentető még munka után is ilyenek között lenni.
2023. okt. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!