Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csak nekem furcsa ez,hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem furcsa ez,hogy a jelenlegi barátom, még azt sem veszi észre,hogy a gáztűzhelyen van az étel,és azt el kellene tenni a hűtőbe,hogy ne romoljon meg?

Figyelt kérdés
Egyszerűen semmire nem figyel oda, a szó szoros értelmében. Nem tudok rá hatni,hogy figyeljen oda jobban, mert arra hivatkozik,hogy elfelejti. Lehet valamilyen memória zavara,vagy csak nem akarja ezeket a dolgokat észrevenni?
2023. okt. 23. 00:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Vagy otthon megcsináltak mindent helyette vagy úgy van vele hogy majd te megcsinálod
2023. okt. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De ilyen alapon akkor én is ezt csinálhatnám..Neki nincsenek kötelességei,csak nekem?
2023. okt. 23. 00:39
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
1es vagyok. Ő ezt nem érzi kötelességnek hisz evidens volt hogy meg lett csinálva valaki más által mindig.
2023. okt. 23. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%

2

Dehogy, semmit sem KELL megcsinálnod, majd akkor megromli a kaja és kész! Nem memoriazavara van, simán pasi! Ha olyan tarsat akarsz, aki magatol megcsinálja, es figyel mindenre, ajánlom a nőket

2023. okt. 23. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
97%
Tipikus elkényeztetett kényelemhuszár, aki az ilyen háztartással összefüggő dolgokat meg se látja, mert mindig megcsinálták helyette. Ezek neki a szürke zóna területei. H avan kedved, nevelgesd az anyja helyett, hogy semmi nem mászik be magától sem a hűtőbe, sem a mosógépbe, de még a szekrénybe sem, és a lakás nem öntisztuló. Majd látod,hogy akar-e változtatni, meg bírod-e cérnával, ill. ő kompenzálja -e valamivel, hogy lett egy nagyranőtt gyereked.
2023. okt. 23. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

#4

A nagy francokat. Normális felnőtt férfi igenis észreveszi és megcsinálja. Ez csak arra példa, hogy miért kerülendő a mamahoteles pasi.

2023. okt. 23. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Sajna általában a pasik nagy része nem házias beállítottságú.
2023. okt. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
12%
Miért nem rakod el te? Direkt ott hagyod, hogy figyeld a párod?
2023. okt. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
88%
Mi tortenik, ha megkéred, hogy rakja el?
2023. okt. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Leclerc ***** válasza:
92%

Igy lett nevelve, sose kellet neki ezekkel a dolgokkal foglalkozni.

Vagy megneveled az anyukája helyett, vagy szakítasz vele.

2023. okt. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!