Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Férfiak ! Akik már 5-10 éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak ! Akik már 5-10 éve házasok még mindig úgyanúgy kívánjátok a feleségetek csókját ?

Figyelt kérdés
Ha például elhagyta magát a nő meghízott és nem add a külsejére ilyenkor is kívánjátok még ?

2023. okt. 30. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Igen. 12 éve vagyunk házasok. Ez idő alatt volt hogy hízott is, aztán beteg lett, megijedt, ezért úgy döntött változtat így lefogyott és ezt tartja is. Nagyon szeretjük egymást, ugyanúgy kívánom mint az első napon, ahogy ő is engem!
2023. okt. 31. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó nektek.Nekem 3/3 párkapcsolat sem sikerült..mert még csak pajzán gondolatom sem volt a házasságra, sőt meg is ijedtem amikor az utolsó barátom ( a rengeteg veszekedés ellenére, ami engem kikészített) azt mondta,hogy majd ha a felesége leszek..Na akkor mondtam meg a frankót,hogy nem kívánom,nem szeretek vele lenni, és a csókjait is tartsa meg magának.
2023. okt. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Három éve vagyunk házasok de elhidegültünk egymástól. Nem kicsit nagyon. Másfél éve szex egyáltalán nincsen!
2023. nov. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!