Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire tartjátok gusztustala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartjátok gusztustalannak a hátrányosabbik fél részéről, ha azért tart meg egy párkapcsolatot pár évig, mert előnye származik belőle (esetleg nincs hová mennie/menekülne otthonról, ezért ideiglenes megoldás számára)?

Figyelt kérdés
Például, ha valakinek nincs az adott nagyvárosban szülői háza és ő itt helyezkedik el egyetem után a szakmájában, ezért ahelyett, hogy elmenne albérletbe, pár évig együtt él egy tehetősebbel, mivel addig sem kell albérletet fizetnie, így félretesz egy kis pénzt, majd ezután otthagyja (ha pedig egy igazán gazdag férfi/nő ről van szó, aki pénzeli, félretesz mindig egy kicsit abból, így összespórol a 2-3 év alatt egy házra valót). Másik véglet, hogy ha valakinek nincs hová mennie, már majdnem az utcára került, vagy mérgező szülőkkel él, ezért, hogy gyorsan elmeneküljön, hozzámegy valakihez ideiglenesen, majd miután összekapta magát (anyagilag is), otthagyja és kis idő után belekezd egy számára boldog párkapcsolatba. Mennyire tartjátok gusztustalannak, aki egy számára előnyös párkapcsolatot haszon érdekében tart meg 2-3 évig?
2023. nov. 5. 22:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%

ismerek hasonlót, aki ilyet csinál nem egy gyks komment fogja észhez téríteni.


mondjuk én nem hagynám, rájönnék hamar és repülne.

2023. nov. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
96%

Na most, attól függ, hogyan bánik vele a másik. Ha az anyagi jólét ára az, hogy érzelmileg zsarolva van (és a tehetős fél érezteti is vele, hogy ő nélküle egy senki), akkor valahol megértem, hogy számára ez csak a túlélésről szól.


Máskülönben nyilván gáz dolog szerelmet tettetni és lehúzni a másikat anyagilag.


Szóval itt az is kérdés, hogy az eltartó hogyan viszonyul az eltartotthoz.

2023. nov. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ha sikerül rájönni, akkor igen. De előfordulhat, hogy az illetőnek alakultak is ki már kötődései, de mégsem akarja vele tölteni az életét, ezért még nem döntötte el végleg, hogy megtartsa -e a párkapcsolatot, vagy hagyja ott, vagy legyen még vele egy darabig, addig is megússza az albérlet költségét, de egyszer lelép, mert úgy dönt, most már a sarkára áll. Hallottam olyan ismerősömrő, aki 2 évig együtt volt egy gazdag prostituálttal, mindene meg volt mellette, szórta a pénzt, engedte a csaj, majd lelépett (persze a csaj próbálta visszacsábítani, hogy otthagyja a prostitúciót, de hiába). Annyi esze persze lehetett volna, hogy ismét félretesz 100E-t, ismét, és így tovább, amíg egy kis lakásra összegyűjt. Legalább is a helyében így tettem volna, ha adódik egy ilyen lehetőség.
2023. nov. 5. 22:33
 4/19 A kérdező kommentje:
2-es: "Máskülönben nyilván gáz dolog szerelmet tettetni és lehúzni a másikat anyagilag." Lehet, de lehet valaki inkább választja ezt a lakáshitel és albérlet fizetése helyett. Lehet azt gondolja, ha valaki hatalmas vagyon örököl szüleitől, nem dolgozott meg érte, neki is jár a könnyebb életkezdés, ha már ilyen lehetőség adatik.
2023. nov. 5. 22:42
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

"félretesz mindig egy kicsit abból, így összespórol a 2-3 év alatt egy házra valót"

Hát ez érdekes.... Milyen összegből mennyi "kicsit" kell ehhez összetenni, hogy 2 év alatt egy ház ára kijöjjön?:))

2023. nov. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
80%

Én 2 évig jártam hasonló cipőben. Sajnos a volt férjemmel együtt kellett maradnom mert nem tudtam volna eltartani egyedül a gyereket. Nem tudtam böcsibe adni viszont én nem gondolom ezt undorítónak mert nyíltan megmondtam neki hogy csakis addig vagyok vele amíg nem tudok újra dolgozni. (Az én lakásomban laktunk, neki nem volt hova mennie. Szeretni nem szeretett mert megvert rendszeresen és megcsalt. Igazából egy fizetett házirabszolga voltam.)

Túléltem felálltam a padlóról jól tettem. Ennyi. Nem gusztus hanem szükség kérdése volt.

2023. nov. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
80%

#6

Ha nem volt hová mennie és a te laksodban élt, akkor kölcsönös előnyök miatt maradtatok együtt egy ideig

2023. nov. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
5-ös: Ha nagyon gazdag partnerről van szó, aki mellett kedvedre szórhatod a pénzt, meg lehet oldani (mesélte, egyszer mikor elejtett 50E-t, fel akarta venni, de ő mondta, nem kell felvenned, hamarosan megkeresi az összeget). Na egy ilyen mellett össze lehet gyűjteni egy 20-25M-t, 100E-ket apránként félretéve.
2023. nov. 5. 22:51
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

"Na egy ilyen mellett össze lehet gyűjteni egy 20-25M-t, 100E-ket apránként félretéve.2

Havi 100 000 az 2 év alatt 2 400 000 Ft, nem 24 millió.

2023. nov. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
#6 Igen ez az ő részéről is nyílván megvolt. Csak én nem vártam megmíg neki is megoldódik a helyzete.
2023. nov. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!