Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Létezik olyan férfi aki képes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi aki képes rendrakás, átrendezés alatt, ideiglenesen kupiban lenni (a rendrakás idejére amíg ki vannak pakolva a cuccok) idegeskedés nélkül? Van ilyen? Mi a titka?

Figyelt kérdés
Hogy kell rávenni valakit hogy türelmes legyen és szánjon erre időt?
2019. márc. 14. 14:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én az időm 100%-ban nyugodt vagyok, mert felismertem, hogy az idegeskedés egy felesleges, és ráadásul destruktív dolog. Egész egyszerűen nincs rá szükségem, ennyi.
2019. márc. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Én. Engem az zavar, amikor valaki következetlen. Engem lecsesz, hogy nem takarítok, nem pakolok el magam után, de amikor ő nem pakol el, azzal nincs semmi baj. Ez az igazán felháborító. Amúgy én nemcsak hogy rendrakás idejére türelmes tudok lenni, de a rendrakásban is szoktam segíteni! Mosogatok, porszívózok, felmosok (bár télen nem szeretem, mert lassabban szárad), sok mindent tudok csinálni. Még jó, hogy szingli vagyok! Mások meg sírhatnak, hogy lusta a férjük, hát azt választották, megérdemlik. :D

28F

2019. márc. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem. Te takarítasz, őt pedig zavarja hogy a holmik nem ott, úgy vannak mint a megszokott? Illetve zavarja hogy te ott pakolászol így nem tud nyugodtan pihenni tőled?


Szerintem nem az a baj, hogy ideges vagy ingerlékeny lesz miatta, hanem az hogy nem együtt csináltok rendet. Férfi vagyok és én nem tudom nézni, hogy más dolgozik én pedig ne segítsek neki!! Nem mondtad még neki, hogy ha közösen csináljátok akkor hamarabb kész lesz?

2019. márc. 14. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Attól lesz ideges, hogy ha rendrakás van, és elkezdem, akkor ránéz soknak tűnik a holmi, ezt ő felbecsüli hogy lehetetlen ennyi cuccot hová tenni, és mindent be akar dobozolni és eltenni tárolóba. Pedig ezek beférnek a szekrénybe, mert onnan jöttek, csak át kell rendezni valamit. Ilyenkor minden kis apróságot észrevesz ami nem jó. Ezért nehéz vele rendet rakni. Szerintem ő ügyesen eltudná rendezni, de olyankor mindent leszól. Valószínű az is zavarja hogy nagyobb házra vágyik ami nincsen, és saját magával is elégedetlen. Ezen gondolkodtam.
2019. márc. 14. 15:12
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem zavar! Sőt sokszor egy hétig elnézem míg rászánom magam,hogy elpakoljak! :D 24f
2019. márc. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne létezne? Én is ilyen vagyok, meg szerintem a nagy többség. Rendrakás, átrendezés, takarítás, költözés idején teljesen normális dolog, hogy minden a feje tetején áll. Miért kellene, lenne értelme ezen idegeskedni?


Amúgy én nem csak ilyen helyzetekben nem idegeskedek a kupin, hanem akkor sem, ha csak úgy minden ok nélkül, lustaságból van kupi. Mi értelme? Attól jobb lesz vagy eltűnik magától a kupi? Ha majd lesz az embernek ideje, kedve, energiája, szükségét érzi, akkor rendet rak, és kész. Nyilván mindenki jobban érzi magát a rendben, de attól még kupiban sem kell, hogy rosszul érezze magát bárki, meg idegeskedjen.

2019. márc. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudok rendet rakni ezert nem is idegeskedem
2019. márc. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egész egyszerű a képlet. A tároló az övé. Én rágom a fülét, ő pedig egyszer nekiáll selejtezni, ha már ömlik ki a sok kacat.

A gardrób szekrény fele-fele. Engem nem érdekel mi van az ő részén, de ha már navyon disznóól van, vagy sok a cucc, akkor szerencsére ő is érzi, hogy neki kell állni selejtezni. Hajtogatásban béna, úgyhogy ami visszakerül, azt én hajtogatom és teszem vissza.

Minden más szekrény az enyém (konyha, előszoba, fürdő). Max azért szokott morogni, ha átrendezés után nem talál valamit. Mondjuk mostmár mindennek megvan a helye, ritka ha variálok, de 1,5 éve költöztünk, így sokáig nem volt meg mindennek a praktikus helye.

Egy férfinél egyébként alapvető mondás, hogy amit egyszer megígér, arra nem kell 3 évente emlékeztetni. Na az én párom pont ilyen.

2019. márc. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!