Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Volt már, hogy minden rezdülés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy minden rezdülését "érezted" a párodnak?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt, hogy a legkisebb, szokásostól is eltérő viselkedésére felfigyeltél? Vagy érezted, hogy bántja valami?
dec. 8. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Én minden emberrel így vagyok.Ez az én érdemem, mert jó megfigyelő vagyok.
dec. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Jellemzően rá vagyok ha hangolódva a partneremre és figyelek rá, így nálam ez alap.
dec. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha pár éve már együtt éltek, akkor eléggé kiismeritek egymást. Minden apró szokást. Azt meg pláne észreveszem, ha bántja valami, azért ehhez nem kell extra skill csak egy kis odafigyelés.
dec. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem alap, hogy ismered a párod.
dec. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
45%

Egyikse csinál titkokat abbol ha baja van vagy bármi.

Hisztisek puffognak gyökerek meg stb.

Nem nehéz kitalálni hogy megint rajtuk van a hiszti.

És "férfiak".

dec. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!