Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nehéz hűségesnek lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehéz hűségesnek lenni?

Figyelt kérdés
Mi hiányzik a legjobban amitől nehéz hűségesnek maradni? Változatosság, esetleg pusztán egy másik test? Az ismeretlen izgalmak?
dec. 9. 10:46
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Nekem nem nehéz.
dec. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
A gerinc hiányzik. A hűség elvi kérdés és döntésen múlik. Paprikajancsiknak nehéz lehet.
dec. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Nem nehéz.


Nem tudom, milyen volt a net előtti világban, de amúgy ma több a kísértés. Ha nem kellene a másikra féltékenykedni, mert sok követője van instán, ahol bárkitől kaphat privátot, vagy intim képet, és ráfanyalodik, akkor talán nem is lenne ennyi megcsalás. Ha mindenkinek a családja lenne a "hobbija", és nem onnan menekülne, az is jót tenne.

dec. 9. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
Ertekrendtol fugg. Aki felnott, erett emberkent el, annak nem nehez. Aki eretlen tinikent dacol a vilag rendje ellen, a nihilizmus, onzoseg, felelossegtudat hianya es a gatlastalansag jellemzi, na az barmire kepes. Neki sem nehez, mert o eleve nem ugy gondolkodik, hogy huseges lesz, nem is akar az lenni. Ezert nincs buntudatuk se.
dec. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
Nekem nem. Kevés emberhez van gusztusom, és a szex egymás váladékaival jár.
dec. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
72%
Én úgy mondanám, időnként elég nehéz, de sohasem lehetetlen. Pontosan azért nehéz, mert van értékrended és józan gondolkodásod, és tudod, hogy nem lenne sem helyénvaló, sem célszerű engedni egy átmeneti csábításnak.
dec. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%
Nem nehéz. Értékrendeken múlik ahogy írták, na és persze az akaraterőn és a józan gondolkodáson. Szerintem az izgalom az ami csábító lehet, az ismeretlen. Ha valaki ilyen helyzetbe kerül, jobb ha végiggondolja mielőtt bármit is cselekszik. Megéri-e egyáltalán váltani, hiszen ha boldog valakivel az adott illető az maximum az izgalom az újdonság érzése. Megéri-e egy ismeretlenbe belekezdeni, illetve tud-e majd tükörbe nézni és vállalni a tettei következményét akár egy életen át.
dec. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Mi hiányzik a legjobban amitől nehéz hűségesnek maradni? Változatosság, esetleg pusztán egy másik test? Az ismeretlen izgalmak?"

Igen, ha alapvetően rendben van a kapcsolat, akkor az újdonság és változatosság izgalma azok, amiket elég nagy kihívás a pároddal meogldani, és amik mások felé (is) terelik a gondolataidat.

Mert egy dolog, hogy mit tartunk helyesnek és célszerűnek a mai körülmények között, és egy másik dolog, hogy az alapvető szexuális késztetéseink kábé százezer év alatt, nagyrészt az őskorban alakultak ki, és akkor nem feltétlen az a beállítottság volt előnyös, mint manapság.

dec. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
78%

Nekem sose volt nehéz. Azért nem dobom el a jól működő kapcsolatomat, hogy ürítsek párszor, még ha tetszik is a lány.

Olyan embert nehezebb találni akivel jól kijöttök, mint akivel van testi vonzalom.

33/F

dec. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én mindenkinek zöldet adtam! 🙂
dec. 9. 13:39

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!