Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen alapon csináltat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen alapon csináltat mindent egy nővel a barátja párkapcsolatban, ő közben a munkáján kívül meg semmit sem mozdít?Mit gondol,hogy neki nincsenek kötelességei,csak van mint egy...?

Figyelt kérdés
Mi ilyen kapcsolatban vagyunk..Letudjuk a melót,ő nem csinál semmit, rám meg rám hárul minden,ha nem akarok megkoszosodni.Ha szólni merek,vagy puffog,vagy veszekedésnek veszi,és akkor azért nem csinál semmit.Gondolom sehogy sem lehet megváltoztatni..34 éves..és úgy érzem,hogy egy nagy herével van csak dolgom,egy élősködővel..Mit gondol az ilyen pasi,az életben akad bármilyen nő,aki ezt akár hosszabb távon elviseli?Vagy akár felességként? (én csak a bnője vagyok), de elég is volt belőle pár hónap is, ennek fényében hozzá sem mennék soha..
dec. 9. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Mégis vele vagy.
dec. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Érdekes hogy az ilyen férfinak van mindig barátnője
dec. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Láthatóan van aki elviseli. Te. Ide irogatsz, ahelyett hogy szakítanál.
dec. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Te is elviseled tehát igen azt gondolja -jogosan! - hogy van nő aki ezt elviseli.
dec. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én csak 2 hónapig viseltem,és tovább nem is akarom. Még ma itt hagyom a fenébe.
dec. 9. 14:00
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

5.

És csak panaszkodni jöttél ide ?

dec. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Már rég otthagyhattad volna
dec. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak a sajat lakásukban csinálnak bármit.
dec. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
53%
Mégis vele vagy :D
dec. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!