Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Gazdag férfi - minimálbérért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gazdag férfi - minimálbérért dolgozó nő együttesnél hogy osztanátok meg a mindennapi költségeket?

Figyelt kérdés

Szerintetek elvárható hogy a nő is ugyanannyit adjon bele?

Vagy nyugodtan vállalja csak át a férfi?


dec. 13. 13:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
18%

Hat ha neked az jo, hogy mason eloskodsz, akkor persze, erts egyet a 7essel.:D

Szerencsere nekem van annyi eszem, hogy el tudom tartani magamat bosegesen.... Neked marad a pioca elet

dec. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
71%

Nem gazdag a férjem, de ö dolgozik, én meg htb vagyok. Direkt. Így akartuk mind a ketten. És még gyerek sincs.

Közös kasszán vagyunk. Ha kell nekem valami, megveszem. A bankszámla is közös.

18 éve vagyunk házasok. Külföldön élünk.

dec. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
#11 én azért kíváncsi leszek, melyikünk hogyan fog kinézni 50 évesen...
dec. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi így állunk anyagilag mint a kérdésben, de mi házasok vagyunk pár éve. Teljesen közös a kassza, így az ő bevétele az enyém is. Az én szirszar bevételem meg az övé is. De mindketten minimalista típusok vagyunk, vagyis nem szeretünk tárgyakat halmozni, feleslegesen költekezni. Nincs vita a pénzköltésből. Amire nagy összeg elmegy, azzal meg mindig mindketten egyetértünk (pl. drága elektronika cucc, minőségit veszünk hogy sok évig működjön). Még ilyen anyagi dologból sosem volt vita, max megbeszéltük ha valaki valamivel nem értett egyet (pl. utazásra mennyit adjunk ki, és hanyszor) de a legtöbbször csak simán evidens, hogy oké mindkettőnknek mire költünk és mennyit.

28/N

dec. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Egyáltalán miért merül fel a kérdés?

Hogy lehetne összeegyeztetni azt hogy az egyik gazdag a másik meg szegény és mindeki ugyanannyit költ? 😂

dec. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
#8. Ha minden élére van és te vagy a megtestesült bűbáj, akkor tök korrekt.
dec. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem vagyok gazdag, de kissé a garantált bér felett keresek és közben párom részmunkaidőre minimálbér alatt keres. Tehát hasonlóan mondhatjuk, hogy van szakadék. Így is k.b. külön kasszán vagy hibrid kasszán vagyunk. Például csak azért is, mert én kicsit nagyobb lábon élek és közös kassza esetén nem kéne elszaladnom a pénzzel. (Ő inkább introvertálság felé hajlik jobban.) Ételből én veszek kicsit többet és - több ideje ellenére - többnyire én főzök a sajátos étrendem miatt. Azonkívül saját költés és igazságos elosztás van.


35/F

dec. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!