Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ti hogyan töritek meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan töritek meg a mindennapi monotinitast ha már együtt éltek pároddal?

Figyelt kérdés

Sokat dolgozunk, emiatt szinte otthon is alig beszélünk egymással.

Ő nappal és sokszor késő estig dolgozik két helyen.

Én vállalkozásban és éjjel apuval dolgozok. Így este mikor ő végez én már alszom mert éjfélkor kelek. Így szinte nem sokat beszélgetünk és fáradtak vagyunk de a pénzt muszáj gyűjteni.

4éve vagyunk együtt és 1 hónapja élünk együtt


2018. júl. 25. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

sok ember romantika rombolónak tartja, de ilyenkor csak az előre tervezés és a naptár használata működik. Nem fog menni a rögtönzés, előre ki kell tervelned valamit és tudnod kell mikor lesz kettőtöknek szabad ideje.


Én így csinálom és így megy

2018. júl. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Nem kötözködni akaro,de ti nem együtt éltek, hanem egymás mellett éltek, te csak azt gondolod hogy együtt éltek. Amit ti csináltok, az hosszú távon nem tartható, azt nem lehet "monotónia megtöréssel" orvosolni.
2018. júl. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem "monotónia", hanem önkínzó túlhajszolt életmód, amiben semmi időtök nincs a másikra, és amit nem lehet pár tuti tippel semmissé tenni.
2018. júl. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Ha azt akarjátok, hogy működjön, kompromisszumra lesz szükség. Megelégedtek a kevesebb pénzzel és kevesebbet dolgoztok, például, vagy legalább máskor, hogy együtt is legyen időtök.
2018. júl. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
81%

Tehát lényegében éltek mint két lakótrs, vagy szexkapcsolaté.


Ja, marhára fontos a pénz, nem gáz, hogy hamarosan úgyis szétmentek miatta, mert semmi időt nem vagytok együtt.

2018. júl. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem a szimpla "szürke hétköznapok" megtörése. Elmondom az nálunk hogyan néz ki:

Hazaérek fél 5-re kb, ha nem kell bevásárolnom, meg semmi. A párom egy órával később. Én addig bedobok egy mosást, vagy csinálom a lakás körüli dolgokat, amiket éppen kell.

Ez van hogy elhúzódik egész este, viszont van hogy nem és döglünk egész este a kanapén, vagy edzeni megyünk, vagy sétálni, vagy vacsorázni, vagy moziba, vagy akárhova, amit éppen jól esik.

Nincs időnk unatkozni.


Ti totálisan elmentek egymás mellett, nem is találkoztok.

Mi értelme van ennek az életformának? Értem én, kell pénzt gyűjtögetni, de mire lesz jó, ha 1-2 millióval több van a számlátokon, de nem lesz kivel megosztani azt? Vagy legalábbis nem egymással.

Ha azt akarjátok, hogy ez a kapcsolat működjön, akkor időt kell egymásra találnotok, amit hasznosan eltölthettek, egymásra odafigyelve, végig hallgatva a másikat, stb.

2018. júl. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi pl 1-3 hetre elore megprobaljuk megtervezni, hogy mikor mit fogunk csinalni. Vannak olyan hetvegek is amire nem tervezunk semmit, de akkor vagy en vagy o bedobja, hogy kiranduljunk valahova vagy Duna part vagy bringazas. :)


Eddig ha 4 evig nem eltetek egyutt akkor hogyan voltak a talalkak ha nem volt idotok? Igy most ennel sztem tobbet tudtok egyutt lenni, mint eddig.Ha mar 1 honap egyutteles utan nem tudjatok, hogy mit kezdjetek magatokkal az fura. Inkabb oruljetek annak, hogy minden ejjel egyutt alszotok es tervezzetek par hettel elore es irjatok a naptarba.


31N, 40F

2018. júl. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!