Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Van okom rosszra gondolni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van okom rosszra gondolni?

Figyelt kérdés

Tegnap megkérdezte a párom,hogy milyen napokon fogok dolgozni a héten. Amire azt feleltem, még nem tudom. Visszakerdeztem, hogy miért érdekli?

Mire: el akar menni valahová egyedül.


Nem árulta el, csak annyit, hogy kb 5 órát lesz távol.


Múlt héten furán viselkedett: mikor hívta valaki, nem vette fel, hanem kiment a házból és ott hívta vissza. Mikor kérdeztem,ki volt az, ideges lett és rám förmedt, hogy ne kíváncsiskodjak már megint.


Telefonja nincs zárolva.


Ajándék és meglepetés kizárva!

Nem tudom, mit gondoljak...

Valaki volt hasonló helyzetben?



Köszönöm a válaszokat!

N/34


dec. 13. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Te ismered őt, neked kéne ezt tudni.
dec. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
ex zaklatja és el akarja küldeni, én erre tudok gondolni nem mondja el hogy ne legyen belőle nagyobb gond mint ami már van.
dec. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%

Én azt tudom saját tapasztalatból felesleges kételkedni benne.

Ha úgy érzed szeret ne törődj vele, csak többet képzelsz a dologba.

Esetleg kérdezd meg, egy másik nő e ?

Ha nem akkor főzz valami finomat, de ne veszekedjetek ezen.

Ha esze van,nem kérdezi meg dolgozol e, és nem mondja egyedül akar menni valahova.

Ha pedig van gerince fix nem másik nő van a dologban :D

Te ülsz vele, te tudod milyen a kapcsolatotok :)

Ne ess az én hibámba, bízz benne.

F

dec. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Akármi van, a lényeg, hogy a nő főzzön valami finomat. Bocs az offért, de már baromira unom.

Ha nem akarod gyötörni magad, muszáj lesz pedig rákérdezni, mi a helyzet. Komolyan, határozottan, nem emelt hangon, nem sírva. Mondd meg neki, hogy neked ez a helyzet nagyon rossz, elbizonytalanít. (Amit érzel.) Legyen szíves validnak tekinteni a problémádat. Bár a fent leírt reakciója legalábbis furcsa, de ki tudja, hátha megnyugtató választ kapsz.

dec. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Más nőnél tölti azt a pár órát. Randizni fog.
dec. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem kell mindjárt rosszlányokos alkalmakra gondolni egyből, itt inkább az őszinteség hiánya a gyanús nem az hogy elmegy.
dec. 14. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Miért van kizárva a meglepi/ajándék? 🤔
dec. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Felettébb gyanús
dec. 15. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%

A) vagy mas noje van


B) illegalis munkaja van (drogfutar,ha tul gyakran telefonal,gyakran elugrik vhova,tul sok ember hivogatja )


C) strici es noket hajt fel(eljatsza a hosszerelmesr,udvarol szexel rsndizik veluk aztan aruba bocsajtja a testuket.

Igen,meg 50-60 eves prostik is dolgoznak rendszeresen. Tudod az a tul kedves tipus ,akinek minden jo.

dec. 15. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Van okom rosszra gondolni?"

Mi a rossz?

Lehet, hogy rendezetlen ügye van vkivel, amihez semmi közöd.

"ne kíváncsiskodjak már megint"

Szóval volt már hasonló, amikor te kíváncsiskodtál.

Nem OK a helyzet. Azt gondolom, hogy több téren is hiányzik nálatok az őszinteség, a tisztelet, megértés, elfogadás, a bizalom és az együttműködés.

dec. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!