Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mindenképpen rosszra kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenképpen rosszra kell gondolnom, ha a barátom munka után női parfüm illatú volt?

Figyelt kérdés

Fizikai munkát végez egy gyárban. Munka után az egyik válla női parfüm illatú volt. Először csak szagolgatta magát, hogy ő nem érez semmit. Aztán mikor másodszorra kérdeztem, eszébe jutott, hogy valakik beszélgettek egymás mellett az ajtóban, és úgy fért el mellettük, hogy xy nőt (idősebb) még vállal le is vette véletlenül...


Annyi friss kapcsolat, hogy egyelőre okom nincs nem elhinni a storyt. :D Bár visszaolvasva elég meseszerű.


Annyira erős illatú volt a parfüm egy ponton, mintha konkrétan oda nyomták volna, vagy valaki pl befújt nyakkal oda hajtotta volna a fejét.


A mellette szóló érv, hogy tényleg kicsit olyan öreges nénis illatú volt a parfüm (és ezt nem említettem a páromnak), de hát bárki viselhet olyat, ízlések és pofonok... :D


22L


2020. júl. 29. 05:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Életemben nem jártam így, hogy parfümszagú lettem volna ilyesmitől, bár nem tudom van-e az a kis idő, amitől a ruhám ezt beveszi ennyi idő alatt. A másik viszont, hogy én is dolgoztam gyárban, és tudom milyen, ha valakik a legrosszabb helyen állnak meg dumálni, eleve kész sértésként fogják fel, ha kultúrált módon megkéred őket, hogy álljanak odébb, vagy ne a legforgalamasabb helyen beszéljenek. Tehát én is jártam így, hogy valakit megvállaztam.
2020. júl. 29. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem megeshet az ilyen, ennyiből nem gyanakodnék. Vannak ennél egyértelműnn jelek is.
2020. júl. 29. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Mellette szóló érv?Milyen érv? Mi vagy te?Rögtönítélő bíróság?Jóhogy mindjár nem kellenek tanúk!

Biztosan nem magyarázkodnék neked.Ki vagy te,hogy magyarázkodni kéne,meg mentegetődzni!

Ne olvass női ponyvákat,meg a Story magazint,benne a kamu történteket,rossz hatással van rád.

2020. júl. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Exem is volt igy.

A szobaban hazaerve ahogy leült es öleltem volna, a vàlla elég egzotik citrom illattal keveredett erös nöi parfüm szagu volt, de mintha be lenne vele fujva.


Nem kerdeztem ra, mert mindig lecseszett ha feltekenynek lat. Mert elég hajlamos is volt nyitott szemmel jàrni. Vagy mint akinek nincs is pàrja. Es gyüjtögette a nöismiket is facen.


Aztan teltek a napok hetek honapok par ev es egyszer kidobott es lelépett es ennyi.


Szoval igazabol nem tudtam meg mi volt ez, es lehet artatlan dolog volt pont az a parfümszagu este, de ettöl függetlenül jol sejtettem azt hogy nem vesz engem halalkomolyan.

2020. júl. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ez csak akkor lehet, most próbáltam ki, ha a nő közvetlenül előtte fújta be magát és még nem száradt meg a ruháján és úgy ment neki.

Ha már megszaradt, akkor viszont már nem ment át az illat egy pár másodperc alatt.

2020. júl. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Én munka után mindig szétkenek magamon egy kis gépolajat,aztán irány a füstos kocsma,mielőtt hazafele indulok.
2020. júl. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.
2020. júl. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!