Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire fér bele egy kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fér bele egy kapcsolatba ?

Figyelt kérdés

9éves kapcsolat a miénk, de barátnőm havi 1x otthon alszik szüleinél. Ők csak 40kmre laknak tőlünk.



NEM azzal van a probléma hogy a szüleit látogatja meg, vagy ne tudnám elfoglalni magam, csak " mint tény" hogy ez ennyire kötelező program es nem maradhat el, pedig együtt élünk.


Őszintén engem ez a kötelező jelleg ami zavar, meg a procedúra hogy pakol és megy. Ő 31 éves


dec. 24. 09:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék,ha ugyanezt megtehetném,amit ő...egyszerűen csak hagyd élni!!!
dec. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne férne bele,és normális is.
dec. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sehogy nem fér bele egy kapcsolatba, hogy a másik fél kvázi eltiltaná a szüleitől.
dec. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Havi 1x talalkoznak

Ennyi


Te mennyit talalkozol a szuleiddel?

dec. 24. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel most mi a baj?

Én heti-kétheti 1-2 éjszakára jövök el mert dolgom van itt. Anyukám eegyedül él, van amiben kell neki segítség, rég nyugdíjas, nincs a topon fizikailag stb. Ha erre valaki megjegyzést tenne hogy zavarja ez a kötelező program, húzhatna a francba.

Vagy az a baj hogy pakol? A te dolgaidat pakolja el?

Éz ha mással menne el pár napra pl. barátnővel az is baj lenne? Engedélyt kéne kérnie?

dec. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Az ő szülei fiatalok. Nem engedélyt kell kérni.

Csak nekem furcsa hogy ennyire kötelezően kell menni és mindegy " itthon " lenne más dolog vagy teendő. Mindent aköré szervez és ez irányít mindent h ő menni tudjon.

dec. 24. 11:25
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs gond csinálni kell...világos.
dec. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%
Hát a kötelező jelleg tényleg gáz. A havi egy az nem baj önmagában. Bár lehetne inkább kéthavonta 1. Az nem oké ha a szülei esetleg érzelmileg zsarolják hogy menjen többször...
dec. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Havi egyszer ott alszik a szüleinél, szerintem ebben semmi kivetnivalót nem lehet.. otthon van mit csinálni? Csináld meg te, 30 napból nehogy már pont azon az egy napon kelljen megcsinálni és emiatt ne mehessen a szüleihez.


Ha jól érzi magát így és szereted, akkor ne csesztesd emiatt.

dec. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

Nem látom a problémát. Havi 29-30 napot veled van, de te sajnálod tőle azt az egy napot, amit a szüleivel tölt? Használd ki az "én-időt", csinálj olyasmit, amit nem csinálsz, mikor a párod otthon van (kockulj/aludj egész nap, filmezz orrvérzésig stb.).

Ha egy napig nem tudod magad feltalálni egyedül, az már régen rossz.

Az, hogy lenne otthon is dolog, pedig nettó baromság.

Azon kívül, hogy leégett a ház, meghalt valaki, vagy hasonló, a hónap többi napján is meg tudjátok tenni (vagy akár te is, ha már otthon vagy).

dec. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!