Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi az a dolog amit a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a dolog amit a kapcsolatotok vagy együttélésetek során megtettetek a párotok miatt? Nagyobb komolyabb dolgokra gondolok amit esetleg ő szeretett volna, de ti nem még is megtettétek majd megbántátok vagy nem.

Figyelt kérdés

Volt olyan hogy megtettetek érte valamit, amit ti mindig is elleneztetek és úgy éreztétek hogy nem érzitek jól magatokat azon a helyen vagy helyzetben?


Vagy rá hallgattatok valami életreszóló dologban és végül rosszul döntöttetek?



Ha igen mik voltak azok?

És megoldódott?



jan. 5. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Soha senki nem akart rávenni semmire minden mindig az én döntésem vagy hülyeségem volt.


Ja de egyszer

Alig kezdtem el járni egy pasival mikor ő ugx akart bemutatni a csaladjának hogy lesz vmi bográcsozás náluk ahova jön az egész rokonsága. Tehát nemhogy szülők de az összes teso azok pàrjai meg akárkik.

Én meg még a pasitol is zavarban voltam annyira friss volt nekem,nemhogy még a családi viziten lettem volna. És erösködött ezen. Én meg rágtam a körmöm hogy a vègítéletem jön hètvègèn vizsga az egész rokknsag elott. Erre elkezdett aznap reggel esni. Hivott a pàrom hogy lefújva. Letettem a telot sajnálkozva. Aztán sikítozva ugráltam az ágyon hogy van isten!🤣


Ezen kivul minden egyes helyzetet akárhol is voltam akármit is csináltam akármibe is belementem akármelyik pasimmal is akármekoora baromságba is, az mind az én magamra nézve is jóhiszemű döntésem volt, nem a pasim akarata.

jan. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Amit nem akarok, nem fogok megtenni, főleg, ha egy életre szól. Teljesen mindegy, hogy ez egy tetoválás vagy esküvő. Olyan párt kell keresni, akivel a legfontosabb dolgokban egyetértetek. A kisebb dolgokban, finomabb részletekben lehet szó kompromisszumról.

Más, hogy mit tettünk meg egymásért. Az ésszerűség határain belül mindent.

jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%
Olyan nincs amit csak miatta tettem meg. Én külföldre költöztem, de három év után amikor én akartam és tudtam mihez kezdek majd ott. Azóta is itt vagyok, húsz éve, de nem vele, elváltam és újraházasodtam.
jan. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
Elmegyek családi összeröffenésekre, ( pl szentestés kajás, ajándékozási mizéria, esküvők), amit amúgy a hátam közepére se kívánok, mert nagyon nem szeretek emberek közé menni, nem vagyok szociálisan aktív, csak ami kötelező, pl munka miatt. De érte ezt azért megteszem mert szeretem, és mert úgy gondolom egy kapcsolatnak nem csak az egyik fél igényeiről kell szólnia, hanem mindkét félről, és ő nagyon hálás emiatt.
jan. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Senki kedvéért nem teszek olyat, amit nem szeretnék. Röviden és tömören.


Másból sem állt az életem 6 éven keresztül (család), amióta elköltöztem, majd össze a barátommal, a magam ura vagyok.

jan. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amit állandóan megteszek neki, hogy mindig én hagyom abba a vitát, veszekedést. Alapszabály nála, hogy neki mindig igaza van! Ha mégsem, akkor automatikusan az előbbi szabály lép érvénybe!

Nagy a feleségem rokonsága, és nagyon jól főz. Ennek a következménye, hogy alig van hétvége vendégek nélkül. Nagyon utálom ezt, nagy néha veszekszünk is miatta, de többnyire nem szólok neki. Látom, hogy szereti, ha dicsérik a kajái miatt, és szeret a középpontban lenni. Nem veszi észre, hogy kihasználják, étteremnek képzelik a házunkat.

A másik, amin veszekedni szoktunk, hogy akkora a szája, hogy megfordulhatna benne egy lökhajtásos repülőgép! Nem lehet egy híreket meghallgatni úgy, hogy ne beszélne állandóan. Kiragad egy-egy mondatot a hírekből, és rögtön elkezdi kommentálni. Ha rászólok, hogy a hírek többi részét is meghallgatnám, akkor megsértődik, megfogadja, hogy soha többet nem beszél velem. Ez a soha el is tart nála vagy öt percig! De ez alatt az öt perc alatt sincs csend, mert akkor az edényeivel zörög, vagy bekapcsol valami gépet, nem bírja a csendet. Orrsövény ferdülése van, ezért éjszaka sincs csend, nagyon horkol. De úgy megszoktam, hogy arra ébredek fel, ha éppen nem horkol, és megnézem nincs-e valami baja.

Egyébként nagyon kedves, aranyos nő, gondoskodó típus, nem tudok igazán haragudni rá! Negyed század házasság után is is szerelmes vagyok bele!

febr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!