Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Már nem szeret a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nem szeret a párom?

Figyelt kérdés

Jelenleg távkapcsolatban élünk, hétvégéken vagyunk együtt általában. Már 2 éve így megy és mondtam hogy nyáron költözzünk össze mert én nem bírom ezt a távolságot, benne is volt eleinte legalábbis mindig ezt mondta amikor élőben beszéltünk.Jelenleg azt mondja hogy nem tudja még mert meglátja hogy hogyan fogok viselkedni( ezalatt azt értette hogy mostanában sokat veszekedtem vele és csináltam vagy mondtam olyan dolgokat neki amit nem kellett volna és szerinte ez hosszútávon nem jó nekünk ha ez így megy tovább). Akkor már nem szeret vagy nem akar már hosszútávon együtt lenni velem vagy mi lehet a háttérben?

20L 29F


jan. 18. 19:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Nincs háttér. Világosan elmondta, miért gondolkodik.
jan. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Csalódott benned, nem bízik benned és idők kérdése mikor dob ki.
jan. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
54%
Az áll a háttérben, hogy sokat veszekedtél vele. Teljesen érthető, ha kiábrándult belőled.
jan. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
85%

ugyan ez volt a baj az én kapcsolatommal is csajom össze akart költözni én nem mert ő is tett olyan dolgokat amiket nem kellet volna. szakítás lett a vége.


ha kell tanács írj, hogy mit csinálj hátha menthető még.

jan. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
18%
Csóré vagy, le leszel cserélve, hihi ^^
jan. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés miről szóltak a veszekedések, miket mondtál.


Nekem elsőre az jött le, hogy a pasi érzelmileg zsarol "meglátjuk hogy viselkedsz" wtf. Ha gondja van, beszéljétek meg. Abban igaza van, hogy nem szabad úgy összeköltözni, hogy vannak megoldatlan gondjaitok. De ezeket amúgyis érdemes azonnal rendezni.


Mindenesetre távkapcsolat esetén főleg nem jó jel, hogy nem akar összeköltözni. Szerintem nem vagy fontos neki.


Ha normális lenne a pasi, akkor azt mondta volna, hogy szeretne összeköltözni, de előbb ezt meg azt át kell beszélni. Nem ilyen stílusban. Szerintem menekülj.

jan. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg lehet, hogy a sok veszekedés miatt nem akar összeköltözni, nem érzi, hogy jó lenne veled együtt élni. És az is egy lehetőség, hogy bár nem tetszik neki, hogy sok a veszekedés, de enélkül nem akarná komolyabbra fordítani a kapcsolatot, mert neki ez így kényelmes, hogy hétvégén tudtok találkozni, hétköznap meg "szabad". Nem biztos, hogy tervez veled hosszútávon.
jan. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
*enélkül SEM akarná komolyabbra fordítani
jan. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is szexkapcsi volt neki ez teljesen jó is örökre.
jan. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyan pasit aki szeret nagyon.
jan. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!