Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szeret egyáltalán vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret egyáltalán vagy csak ki használ?Nővérem szerint csicskáztat a párom.

Figyelt kérdés
Nem léptem meg a szakitást pedig állandó rossz érzések vannak bennem.Minden ugy van ahogy a párom akarja.Mindent én csinálok.Főzés,mosás.Segitenem kell a vállalkozásban is.Jogos az elvárása de szid ha mindezek mellett nem ragyog a ház és nincs délre kaja sokszor csak estére.Ha reggel megfőzök akkor az a baja hogy ő egyedül kinlódik nem segit senki.Estére hulla vagyok persze ő nem mert délután alszik 1-2 órát.Addig főzzél s felvonul a hálóba.Közös program nincs pedig eleinte mentünk ide-oda.Most ha szóba hozom bármikor ezt a válasz,neki jó otthon is nem érti minek bárhova menni.Ha bánt valami nem érdekli.Bármit szóvá teszek felkapja a vizet hogy nem érdekli van őneki elég dolga.Pedig mindenbe résztveszek,igyekszek a kedvére tenni.7 éve még esküvőt igért most meg nem szól rá semmit.Nővérem elhagyná helyemben de neki van hol lakni van férje biztos munkája.Máskor meg mást beszél nővérem hogy a férfi házában ugy kell mindennek lenni ahogy ő akarja mert hogy ő van otthon.Meg hát elalszom este 11 körül egy óra mulva párom felkelt hogy éhes adjak valamit enni.Pedig volt vacsora.Most akkor ez igy megy ez a rendje mindenhol vagy tényleg csicska vagyok?32 éves nő.

2022. febr. 10. 10:30
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
A jobb alsó sarokban lévő kulcsszóval minden kérdésedre saját magadnak megadtad a választ. Nincs hova ragozni a dolgot.
2022. febr. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csicskáztat. Te nem a párja vagy hanem az anyja konkrétan. 30-as férfi komolyan nem tud magának megkenni egy szalámis kenyeret és ezért felkelt? Ez nagyon gáz. Semmibe nem néz téged.
2022. febr. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Csicskáztat ÉS még le is szar pluszban. Szerintem ennél bármi jobb, szóval ideje pakolni.
2022. febr. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Mikor el akarok menni akkor meg azt mondja szeret.Meg hogy ő ilyen.Sokszor tud kedves is lenni.Pakolnék én de egyedül 3 gyerekkel nem akarok anyaotthonba menni.Szüleim nem élnek.Örökségem nincs.Albérletre telne meg rezsire de éhen halnánk.Gyerektartást nem fizetne mert nem ő a gyerekeim apja.
2022. febr. 10. 10:51
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
0-24-ben az alkalmazottja vagy :D ha nemet mondanál neki, akkor kirúg, vagy mi? Kicsit szélsőséges ez a megfogalmazás, legalább is a kapcsolat "szebbik" feléről nincs említés. Persze ha van egyáltalán olyan...ha nincs, akkor tipli, ez egy elkényeztetett paraszt.
2022. febr. 10. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
100%
Ezt komolyan kerdezed?? Minden szavaddal elarulod a valaszt.
2022. febr. 10. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
90%

"Gyerektartást nem fizetne mert nem ő a gyerekeim apja."


Na akkor itt van a lényeg. Kölcsönösen kihasználjátok egymást. Ő érzelmileg, te anyagilag.

2022. febr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
80%
Ezek szerint nála ez az ára, hogy eltartja a három gyerekedet.
2022. febr. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Van egy ház amit bátyámmal örököltünk de nem ment bele az eladásba.Oda lehetne menni lakni csak hát arrafele munka se igen van.Meg rossz állapotu a ház régóta áll üresen.Tehát van örökségem de nincs.
2022. febr. 10. 11:01
 10/32 A kérdező kommentje:
Főállásu anya vagyok mindent beadok a kőzősbe és a munkájába is segitek.Nem vagyunk eltartva.
2022. febr. 10. 11:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!