Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire jogos kérés ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jogos kérés ez barátnőmtől?

Figyelt kérdés
Kezdjük az elején, én 32 éves barátnőm 38, most tervezzük az összeköltözést, és azt tudni kell elöljáróban hogy édesanyám otthon nem él túl jó anyagi körülmények között, ezért mindig segítem őt pénzzel, és amikor mondtam ezt barátnőmnek teljesen ki volt akadva, hogy akkor hagyjuk is az egészet, ha én még az anyámon is akarok segíteni miközben vele élek együtt. Szerintetek? Teljesen le hidaltam, mert elég flegma bunkó stílusban közölte ezt velem.

jan. 19. 16:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
80%
Semennyire.
jan. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem is hagyd! Úgyis öreg hozzád.
jan. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem vagytok közös kasszán, vagy azon vagytok, de te jóval többet keressel sehogyse jogos. De az meg végképp nem szép ha jogos is lenne, hogy bunkó, parancsoló stílusban közölte, hogy nem fogsz neki segíteni. Igazából ultimátumot adott neked és reméli, hogy rá fogsz hallgatni és anyukádnak még egy centet se adsz...
jan. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelezhet rá, hogy hagyd sorsára anyukádat, de, nem köteles veled tervezni ennek fényében. Gondolom nem két forinttal támogatod és ez az állandókiadás jó esetben még nagyon sokáig kitart, sőt, sajnos növekedni fog. Nagyon becsülendő, amit teszel, de a közös jövőtől vesz el. Hacsak nem keresel annyira jól, hogy a csajjal anyagilag egálban legyetek még így is. Mert akkor végképp nincs joga beleszólni.

De, értem az ő oldalát is, mert nem mindegy, mennyit, hogyan tudtok később félrerakni, ha már igazán közösen terveztek, ha lesz esetleg gyerek, vagy, milyen anyagi helyzetbe kerültök, ha anyukád lerokkan (amennyiben nem áll fent ez már most) és már igen csak érinteni fogják a barátnődet is a kiadásaid.

Ehhez jobban kéne ismerni a helyzetet. De, a stílis bunkó volt mindenképp.

jan. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
25%
Nekem ilyen nő nem sokáig lenne a barátnőm.
jan. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Az semmiképp se volt jogos, hogy ezt bunkón mondta, de ha sokat adsz haza és nem keresel úgy, hogy ez simán beleférjen, akkor ez őt is érinti és onnantól, hogy együtt éltek, közösen terveztek, van hozzá köze. Persze ezt nagyon nem így kellett volna megbeszélni.
jan. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
5%
Nőt nem ütünk meg ezt próbáld betartani! Tudom, hogy nehéz de jah inkább ne. Elzavarnám a jó édeshez és akkor maradjon is ott.
jan. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
19%

IMÁDOM EZT AZ OLDALT!!!


Mennyire rohadt kétszínűek itt a válaszolók...


Emlékszem hasonló kérdésre, fordított felállással, és ott mindenki a lányt xopkodta, hogy mekkora papucs, csicska a pasija, és neki tökéletesen igaza van, amikor ki van akadva, hogy a pasija, mert adni a szüleinek tűzifára, a saját pénzéből.


Na ezért ér egy kalap xart ez az oldal!

jan. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Emlékszem arra a kérdésre és azért adtak igazat a lánynak, mert a srác nem csak tüzifára adott, hanem a fizetése felét adta oda és mint kiderült, azért volt erre szükség, mert a szülei láncdohányosok voltak. Szóval tulajdonképpen a cigit fizette nekik. Így viszont ő nem tudott felesben beszállni a költségekbe és a lánynak kellett azt minden hónapban kipótolni és már évek óta nem tudott félretenni vagy magára költeni olyanra, ami nem abszolút szükséges, pedig amúgy elég jól is keresett. És ezt hagyta is egészen addig, amíg a párja megtiltotta, hogy kifizesse a macskája műtétét, mert akkor nem tudott volna annyit hazaadni cigire.
jan. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
0%
9. 8. vagyok, gondolom nekem írtál. Én nem erre gondoltam, sőt, nem is olvastam ezt.
jan. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!