Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagy kérés lenne az új barátnő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy kérés lenne az új barátnőmtől, hogy egyelőre ne "hirdessük" a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Most jöttünk össze, és nem szeretném hirdetni, mivel 2 hónapja szakítottam az osztálytársával(akivel egyébként nincsenek jóban). Furcsa lenne az iskolában ez a dolog.

3 hónap és elballagok, addig már csak kihúzzuk.

Amúgy nem titkolnám, csak iskolába hanyagolám azt, hogy mindig együtt legyünk, ott úgyis vannak "nehezebb" dolgaim.


Vagy túl nagy kérés?


2012. jan. 29. 14:05
 1/5 A kérdező kommentje:
18f 16l
2012. jan. 29. 14:05
 2/5 anonim ***** válasza:

Az a cinkes, hogy ezzel azt fogja hinni, hogy szégyelled / nem elég "jócsaj" ahhoz, hogy felvállald őt mások előtt... nem egyszerű az ügy.


Beszéld meg ezt vele... én teljesen megértelek, én is így lennék valószínűleg.


23/F

2012. jan. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nemaz lenne, hogy kerülném az iskolában, meg rá se néznék...

Csak nem mennék át pl a szünetekben az osztályába hogy együtt legyek vele, stb.

Nem tagadnám le, csak az előző kapcsolat is túl nagy visszhangot okozott, részben azért ment szét.

Voltak olyan osztálytársaim, akik fél évig titkolták, hogy járnak, pedig osztálytársak voltak....

2012. jan. 29. 14:12
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a mostani párod, hajlandó titokban tartani, akkor lehetséges, de én csak azért is kihúznám magamat és nyíltan vállalnám, már csak azért is, hogy az exem lássa, hogy mit vesztett és ettől kellemetlenül érezze magát... :DDDD

Főleg, ha azért szakított velem, mert túl nagy volt a felhajtás...

2012. jan. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az is benne volt, igazából szerintem nem volt érett egy kapcsolatra. Nem azt kapta, amire várt...
2012. jan. 29. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!