Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem engednétek, hogy a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem engednétek, hogy a párotok anyagilag beleszálljon a felújításba vagy inkább elvárnátok?

Figyelt kérdés

Nekem vidéken van házam ami jelenleg felújítás alatt áll. De itt élünk.

Barátomnak városban van lakása, de nem szeret nagyvárosban élni, ezért vagyunk az én házamban.

Lakása nincs kiadva, üresen áll és nem is akarja kiadni.



Ebben az esetben mi lenne ésszerű?

Ne engedjem, hogy ő is bele fizessen a felújításokba?

Vagy ha már ő is ott lakik akkor fizessen ő is valamit?


jan. 22. 08:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ebbe nektek kell döntésre jutni. Ha beszáll akkor viszont el kell tenni minden számlát, akár lepapírozni ki, mit áll, milyen értékben stb és ez mit jelent akár a jövőre nézve. Ez ilyen jogos is meg nem is. Jogilag nem, amúgy meg de:D


Amúgy a lakását miért nem adja ki? Ez így hülyeség, hogy üresen áll.

jan. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

vallás esetén necc ez esetben ha ad pénzt....


Inkább ne fogadd el ha még csak a barátod 20 + éves kapcstok is szét mennek legyél észnél.

jan. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak járogattok meg együtt vagytok, akkor én nem fogadnék el pénzt a felújításba. Ha komolyan gondoljátok, akkor igen, vagy segítsen, de kapjon részt a házban abban az arányban, vagy eladjátok mindkettőtt és vesztek egy közöset.
jan. 22. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se adjon bele, az a te házad csak. Adjon bele a kajába, rezsibe. Amit ugye közösen fogyasztatok és ennyi.
jan. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Miota vagytok egyutt?

Sokkal jobban jarna, ha kiadna berbe a lakast.

jan. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
El kellene dönteni, mi a közös célotok. Mert akkor fizessen lakbért, ha nem fizet a felújításba. Meghagyja a lakást menekülőútnak, ő ott tanyázik nálad. Minden a hosszú távú tervektől függ. Ha közös a cél, fizessen, ha nem, akkor semmit, de ne lakjon ingyen nálad.
jan. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Hat en a helyetekben

- nem varnam el hogy belead a felujitasba

- viszont elvarnam hogy kiadja, es a bevetel kozos kasszára menjen.

jan. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindegyik opció lehetséges. Mindenesetre, ha ad pénzt a felújításba, akkor úgy korrekt, ha annak arányában tulajdonjogot is szerez.
jan. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
31%
Ha ott lakik nyilván fizessen.
jan. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem nem egy biztos kapcsolat mert nagyon ugy tunik hogy a pasid menekuloutvonalkent tartja a lakását bp-en. Akkor fogadd csak el a lovet ha ki adja a lakasat vagy ha gyurut huzott az ujjadra.
jan. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!