Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor várható el hogy a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor várható el hogy a férfi anyagilag beleszálljon legalább a bevásárlásba?

Figyelt kérdés

Nagyon szerelmes vagyok de már egyszer visszaéltek a jó indulatommal és kicsit rosszul érzem magam hogy a pénz domináljon ilyen hamar...

Másfél hónapja jön a lakásomba, munka után tehát otthon megfürdik és nem azt várom hogy nálam fizessen rezsit mert egyszer megfürdik egy héten, de viszont mindennap nálam vacsorázik, van mikor viszont reggeli és ebéd is pl vasárnapi napon.

Én mindennap reggel bemegyek a boltba vásárolni egyszer nem jön velem be, hanem az autóba vár. Ahogyan ma is.

Szóvá is tettem hogy lemondok a főzésről mert egy vagyon de süket fülekre találtam.

Rengeteget stresszelek igyis az anyagiak hogyan logisztikázzam ki hogy elég legyen hó végére a bevételem ami gyerektartással együtt 213.000ft nem bírom már anyagilag így sem de hogy ő sem járul hozzá még 1 kg hússal sem egy vacsorához az kicsit nekem sok. Mikor és hogyan lehetne ezt a tudomására hozni?


dec. 4. 11:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Ha ő maga nem száll bele semmibe bár nálad eszik akkor kár megemlíteni inkább ki kell rakni, élősködő.
dec. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Most már nyugodtan megmondhatod. Az elején is közölhetted volna vele hogy az alapanyagokat vegyétek fele-fele. Nem vagy köteles őt etetni.
dec. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon gáz.... Én megyek a páromhoz mindig, mert ő egyedül lakik, mondania sem kellett nekem, hogy vásároljak be én is. Szerintem ez alap..
dec. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem az ilyen mentalitású ember kuka. De ha mégsem akarod kukázni akkor próbálkozz egyelőre azzal, hogy nem főzöl kifejezetten kettõtöknek hanem rendeljen ha éhes,neked jó a kis maradék akármi ami kettőtöknek már nem elég. Hát ha így leesik neki hogy az étkezés pénzbe kerül akkor is ha nem rendeli hanem a te főztödként eszi meg.
dec. 4. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is én járok a páromhoz, általában vacsora, reggeli, amit készít olyankor.Heti 3-5 alkalom. Alapvető, hogy amikor megyek boltba, megkérdezem, mit vigyek. Pénzt direkt módon nem fogad el, de minden hónapban teszek a konyhaszekrénybe 10-20 ezret ezen felül.

Pofátlanság kosztolni ingyen bárhol is.

dec. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%

Szia Józsi, légyszíves segíts be anyagilag a vásárlásokba.

Szia Józsi, kaja a hűtőben, a hűtő anyádnál.

dec. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Kitana. ***** válasza:
97%
Szerintem inkább küldd el. Magától be kéne szállnia, de nekem már eleve az is kiábrándító, hogy kint fetreng az autóban, amíg te vásárolsz, kb szarik rád, csak legyen előtte otthon kaja.
dec. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nagyon gáz a részéről. Én lány vagyok, mi a barátommal nem beszéltük meg, de az arány nagyjából fele-fele, hogy mikor ki fizet. Teljesen magától értetődő az ő részéről. Talán én kicsit többször vásárolok be, mint ő, viszont szinte mindig ő főz. Szerintem ez így igazságos.
dec. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok, azt kihagytam, hogy mindig nálam szoktunk lenni. Még csak alig fél éve vagyunk együtt, szóval nem sok ideje. Előző hó végén nekem egyéb fontos kiadások miatt alig maradt pénzem, akkor pl. csak ő fizette a közös ennivalót teljesen magától. Szerintem egy kapcsolatban alapnak kéne lennie, hogy figyelmesek vagyunk és nem akarjuk kihasználni a másikat.
dec. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%
Közölni kell vele, hogy nem főztél, hideg kaja annyi van ami neked meg a gyereknek elég. Ha enni akar, akkor oldja meg. Nem vagy az ingyen szakácsnője. Ha nem tetszik, akkor tudja hol az ajtó. Nem kell ennyire mulyának lenni.
dec. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!