Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együtt alszol a pároddal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt alszol a pároddal?

Figyelt kérdés

Miért és mióta?


Mi fél éve vagyunk együtt a barátnőmmel és 3 hónapja lakunk együtt, de nem alszunk egy ágyban.

Heti 5-10 alkalommal van szex eztől függetlenül és minden más tökély, de ezt nehezen veszi be a gyomrom. 30 évesek vagyunk amúgy.

Neki ez az első együttélése, marhára zavarja, hogy fixen ott vagyok mellette, már az is, hogy lélegzem. Ez viccesen hangzik, tudom. :D

Amikor randiztunk és alkalomszerűen aludtunk egymásnál, akkor mindig együtt aludtunk, bár összebújni akkor sem szeretett.


febr. 29. 02:12
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
56%
Nem tudom, én nem lennék olyan kapcsolatban, ahol már az együtt alvás is gondot okoz. Ha akkor nem tudom elviselni a másikat, a szokásait, amikor alszunk, akkor ébren ez hogy megy? Mert nem létezik, hogy úgy nincsenek különbségek. Ha meg valaki annyira horkol, hogy szó szerint nem lehet tőle aludni, az komoly egészségügyi probléma is lehet, amit ki kell vizsgáltatni.
febr. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
63%

Jelenleg 2 országban vagyunk, de mindig együtt alszunk,ha együtt vagyunk. Több, mint 1 éve vagyunk együtt. Nincs olyan, hogy külön alszunk. Igaz, néha ő horkol, de nem annyira vészes. Amikor igen, akkor meg megsimogatom, hogy forduljon át és minden megy tovább. Meg végig járja az egész ágyat, de ez se zavar.


29N

febr. 29. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
79%
Ha külön akarna aludni, nem kéne a kapcsolat. Mi jól alszunk együtt, és pont ha nem lennénk együtt, nem tudnánk jól aludni. Sokszor összebújunk alvás közben még 4 év után is.
febr. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
64%
Még jó. Fél éve vagyunk együtt és teljesen alap hogy csak együtt alhatunk. Miért alszok vele? Mert ő a párom és szeretek vele aludni.
febr. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
75%

10+ év után kezdtünk el külön aludni.

Nagyon eltérőek az alvási szokásaink, fény, hőmérséklet, időpont, film vagy anélkül, horkolás, mocorgás, pisilés éjszaka. Pihentetőbb így, de az elalvás előtti vagy ébredés utáni összebújás hiányzik néha, napközben pótoljuk amennyire lehetséges.

febr. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
86%
Azért mert nagy átlagban van valami, az nem mindenkire igaz. Az emberek elég sokszor csak azt tartják jónak, amit nagy átlagban csinálnak sokan. Vannak jól működő kapcsolatok úgy is, hogy külön alszanak, ha ez mindkét félnek megfelel. Vannak olyan párok, akik nem szexelnek, mert aszexuálisak, de nyilván nekik így a jó.Az hogy külön kényelmesen szeret valaki aludni még nem jelenti azt, hogy ne szeretné a másik embert. Lehet, hogy fura másoknak, de attól ezek még létező dolgok. És nagyon sok ilyen van még. Csak ebből az egy dologból nem lehet következtetni arra, hogy nem szeret, ahhoz több mindent kell megvizsgálni.De ha neked ez így nem oké és zavar, akkor keresel egy olyan partnert, aki olyan, mint te. Feltételek nélkül is lehet szeretni mást.
febr. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

5 éve vagyunk együtt. 1 éve összeköltözve, de összeköltözés előtt is alig vártuk, h együtt aludjunk. Amikor csak lehetett, általában nálam.

F

febr. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
63%
Feltételek nélkül az ember a gyereket szereti, de egy kapcsolatban kellenek feltételek, különben önfeladás az egész.
febr. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
66%
#18 Lehetséges. De az milyen szeretet ha csak azért szakítok a másikkal, mert külön szeret aludni? Egy kapcsolat két emberről szól. Mind a ketten tolerálnak valamit a másiknak különben nem működik. De ha már semmit nem tolerálok, akkor az egyáltalán szeretet?
febr. 29. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Nyilván nem csak amiatt, erről szót sem irtam. Arról beszéltem, hogy nem tudom elképzelni, hogy ha minden más okes a felek között, de nem szeretnek együtt aludni, annak más oka is van, ami a kapcsolatra egyébként, a külön alváson kívül is kihat.
febr. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!