Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy osztod be az idődet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy osztod be az idődet a párod/élettársad mellett?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, hogy mások hogyan teremtik meg az egészséges egyensúlyt a párkapcsolat, a hobbi és az egyéb teendők között úgy, hogy naponta mindenre jusson idő.

márc. 8. 11:52
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Ez abszolút munkaidőtől függő. Vagyis inkább a szabadidőtől.

Nálunk ebből nincs túl sok (együttélés, gyerekek), ezért szabadidőnkben elsőbbséget élveznek a kettesben töltött programok. Van hogy csak erre jut idő. Ha van plusz idő, akkor ezután jön az egyéni szabadidő, illetve amikor kettesben nem tudunk elfoglaltságot tervezni.

márc. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért naponta kell csinálni mindent? Meg is őrülnék ha mindent is bele kéne préselnem egy napba. Mi csak hétvégén vagyunk együtt mert külön műszakba dolgozunk. Ha netán véletlen egybe akkor nyílván együtt vagyunk de nincs sértődés ha pl mellette szeretne a másik a hobbijával is foglalkozni.
márc. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hazaérek du. 5re, fürdök, nekiállok főzni, míg fő a kaja férjemmel töltöm az időt, közös kikapcsolódás, olyan 8kor ágyba bújunk, és vagy közös program, ha érted hogy értem, vagy fakultatív elfoglaltság. Én pl olvasok, mert attól jobban alszom.

Hétvégék inkább hobbizás, havi 1-2 alkalom kiruccanás, családlátogatás vagy más halaszthatatlan feladat elvégzése.


Remélem kielégítő volt a válaszom, és belátod, hogy párkapcsolatban se áll meg az életed :)

márc. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk viszonylag egyszerű volt, mert ugyanaz volt a munkánk, később már közös cégünk volt. A szabadidős elfoglaltságaink is nagyjából megegyeztek (mozi, színház, olvasás, zene, sport, macskák). Voltak közös barátaink, de időnként külön is csináltunk programokat. Pl. ő elment pár napra vagy egy hétre a barátaival, én meg a barátnőimmel csináltam programot.
márc. 8. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

Nekem ez sosem ment valami jól, mindig halasztgatnom kellett dolgokat, aztán mikor rám égtek, már mást kellett halasztani.

Nehéz megtalálni az egyensúlyt.

Most nemrég ért véget egy 4 éves kapcsolatom, most meg amiatt nincs megint időm semmire, hogy amit eddig az exem csinált meg nekem, azt most egyedül magamnak kell... :|

F

márc. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Itthonról dolgozunk ő 8, én sokszor 10-11 órában, csak én rugalmas munkaidőben.


Hobbi - hétköznap benti, filmezés többnyire, amúgy ő gamel, én videókat nézek vagy dolgozom még.

Hétvégente amikor kedvünk van, elmegyünk sétálni, túrázni.


Közösen töltött idő: a hobbink közös része, kirándulások meg persze szex.

márc. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Amikor kötött munkaidőben melóztam, szar volt, mert elmentem korán, hazaértem este és utána maradt csak időm a hobbimra, rá, aludni... :D


Részben ezért is váltottam, mert szerinte sem oké, hogy fél nyolctól este hétig távol vagyok - a menetidő miatt -, aztán hazaesek fáradtan és nincs normális szabadidőm, mert kilenckor alszok is.

márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én min. 3 napra szoktam főzni, szóval azt nem kell minden nap. Miután hazajövök melóból leszuhanyzom, elindítom laptopon az esti híradót, közben házimunkát csinálok amikor én vagyok soron ( heti váltásban csináljuk a férjemmel). Esténként sorozatokat nézünk neten, majd olvasunk ( nagyon szeretjük a könyveket) aztán többnyire házasélet majd alvás:)

A mosás hétvégére marad, a bevásárlásokat pedig a férjem intézi. Van 2 kutyánk, velük is ilyenkor van időnk többet foglalkozni. A férjem havi 2x általában eljár kártyázni is a haverjaival, ez is valamelyik hétvègi napra esik.

A szabadságainkat összehangoljuk és úgy vesszük ki, így évente többször is van hogy 1 -1 egész hetet együtt tudunk tölteni. Ha olyan elmenős közös program van, jellemzően az is hétvégére marad. De nem szoktunk sokat csavarogni. Engem eléggé megvisel a hétköznapi korán kelés, így örülök ha hétvègén délután 3 előtt ki tudok mászni az ágyból.

márc. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
76%

Nem kell beosztani.

Kicsontoztam,leépítettem mindenkit.

A hobbijaimat abbahagytam, a barátoktól békességben elköszöntem.

Én nem teszem tönkre a kapcsolatomat az biztos.

Örül az ember ha végre nőt kap.

Nem kockáztazok. Nem fér bele.

márc. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én sportfüggő vagyok, inkább felkelek hajnalban, hogy tudjak edzeni, utána egy gyors bevásárlás, mire felkel a hétvégén, kész a reggeli. Ő inkább tovább van fent, akkor gépezik, arra törekszünk, a hétvége nagy részét együtt töltsük.Hétköznap közös beszélgetésre van idő, kb este 8-tól.
márc. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!