Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van egy férfi akibe beleszeret...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy férfi akibe beleszerettem, de akadály az a családja, de inkább az élettársa, mindent elkövet hogy maga mellett tartsa. és mindig eléri, hogy elgondolkozzon, hogy vele maradjon-e vagy inkább megpróbálja velem, várjak vagy ne?

Figyelt kérdés

Nagyon sok év van köztünk,de ezzel nincs gond.Inkább azzal,hogy a nőt nem szereti,csak a gyerek miatt maradt vele,meg megszokásból.Azt mondta,h sose volt a társa,a gyereket sem akarta,csak a nő erőszakolta rá és azért maradt vele.Folyamatosan dolgozik h mindenük meglegyen,de a nő sosem értékelte ezt,mindig volt valami baja.engem megismert,a nyáron és azt mondta h szerelmes belém és velem akar lenni.Én sosem mondtam neki,h hagyja el miattam őt/őket,csak maga miatt.Mindig elhatározott volt,de a nő folyamatosan próbálkozik,már különmentek egyszer de visszaköltözött a nő,mihelyst megtudta,hogy szabad ideje van.Zsarolja a gyerekkel( a gyereket is belevonta direkt),meg h öngyilkos lesz,meg h sosem tett semmit a családjáért és most tehetne stb. adjon neki esélyt.

Én mondtam neki,h inkább kilépek ebből,mert látom,h nem ez így nem mehet,de ha erről van szó,"kikészül" mert elvileg szeret engem.A nő elköltözik külföldre ha velem megszakítja a kapcsolatot,megegyeztünk ketten h eljátszuk h vége mindennek így hátha vége lesz.Most nem is beszélünk,amíg nem megy el a nő.vannak közös terveink is.

Szeretem őt nagyon,várok rá,de félek,h bármelyik pillanatban megváltozik minden.

Szerintetek?



2013. okt. 9. 18:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak az elejét olvastam el.Velem is volt egy ilyen sztori házas pasival.

Egy dolgot tanulj meg róluk sose fogják miattad otthagyni a családjukat főleg ,ha gyerek is van. Én nekem volt egy ilyen pasim hitegetett ,hogy majd otthagyja a nőt ,l nekem is csinál gyereket ,persze kamu meg mondta ,hogy milyen szerelmes belém.Én ezekbe hittem is egy darabig ,aztán vártam a csodára,hogy mikor hagyja ott őket ,de persze sose tette csak ígérgette. Tégy meg egy dolgot lépj ki ebből a kapcsolatból tudom,hogy rohadt nehéz lesz,de jobban fogod magad érezni. Én is így tettem megismertem egy másik pasit még csak ismerkedünk de ennyi. Nekem is ő volt a mindenem ,de sikerült elfelejteni. Hagyd ott őt!!!!

2013. okt. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Inkább nem mondom mit tartok azokról a nőkről akik foglalt pasikkal kezdenek..
2013. okt. 10. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!