Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Sok lenne ez párodtól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok lenne ez párodtól?

Figyelt kérdés

Ha minden reggel munka előtt össze készíti a kávédhoz szükséges dolgokat a pultra, bepakolja a táskádba az ebédedet üdítődet.


Vacsoránál automatikusan megterít vagy kezdi a vacsit megmelegíteni vagy elviszi a tányérodat.


Mindezeket azért hogy többet tudj pihenni vagy készülődéskor reggel ne kelljen még ezzel időt töltened mert így is lassan készül el reggelente barátnőm.


márc. 8. 15:51
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Ez most dicsekvés akar lenni? :D Nem nagyon értem, mi itt a kérdés...
márc. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%
Nem rabszolga kell nekem hanem egy társ.
márc. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
83%
Nem sok lenne, hanem azt hinném, fogyatékosnak néz, és magamat is annak nézném. Megkérdőjelezném magam, hogy tényleg úgy viselkedem-e, mint aki életképtelen.
márc. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 Grizesteszta ***** válasza:
100%

2-höz csatlakozva: nekem se rabszolga kell, hanem társ, de én se akarok rabszolga lenni... Én itthonról dolgozom, a párom időre megy reggel. Viszont én nehezen kelek, ő nagyon korán ébren van, tehát ő készíti mindkettőnknek a reggelit és én csak akkor bújok ki az ágyból, ha már a teám is ki van töltve. Amíg ő készülődik reggeli után, addig én összecsomagolom az ebédjét, neki csak fel kell fognia a dobozt.


Akkor most melyikünk a rabszolga? Vagy lehet, hogy nincs rabszolga, de két egymást szerető, segítő ember él együtt?


( kérdező, szerintem minden ilyen normális, amíg az egyik szívesen csinálja és a másik örül neki és nem lesz egyoldalú a dolog.)

márc. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 Grizesteszta ***** válasza:
32%
#3: Ezek az otthoni dolgok határozzák meg, hogy fogyatékos-e valaki vagy sem? Mióta együtt élünk, én csomagolom össze az ebédjét, de ha dolgom lenne / elfelejteném/beteg lennék, akkor remekül megcsinálná ő egy grimasz nélkül. És miután egy 1000 fős cég 2. embere, nem hiszem, hogy most, ebben a felállásban idiótának tűnne.:) Ja, és én se vagyok fogyatékos attól, hogy nem is emlékszem rá, mikor csináltam utoljára reggelit, viszont komoly programokat írok nagynevű bankoknak és könyvelő irodáknak.:)
márc. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
90%
5, én azt írtam le, ÉN mit éreznék. Felőlem más úgy él, ahogy akar.
márc. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Grizesteszta ***** válasza:
20%

#6: Igen, értettem.:) És azt is értettem, hogy a 'leírásoddal' finoman, de belerúgtál a kérdezőbe, aki most éppen elbizonytalanodott, és próbál egyensúlyozni a 'macsó férfi' és a 'figyelmes partner' között.


Ha nem lett volna a 2-3 hsz., eszembe se jutott volna, hogy leírjam a magamét, csak azért történt, hogy a kérdező lássa: máshol is vannak ilyen gesztusok, és ez is egy normális életforma, nem csak az, amit a 2-3 sugall. :)

márc. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
72%

7, ha a kérdező ezt rúgásnak veszi, az nincs az én kontrollom alatt. Szerintem nagyfiú, és nem olyan érzékeny, hogy elbizonytalanodjon attól, hogy egy feltett kérdésre nem csak helyeslő válaszok jönnek.


Gondolom, ha a barátnőjének ez sok lenne, szólna. Vagy legalább írna ki kérdést ide...

márc. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
88%
Ha törődésből csinálja, akkor örülnék neki.
márc. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit tudok - felnőtt emberként - elfogadni, amennyit adni tudok. A túlzott kiszolgálás engem zavar és - számomra - a kapcsolat egyenrangúságát is megkérdójelezi. Ha a barátnőd is beletesz ugyanennyit a kapcsolatba, csak egy másik szituációban, akkor a reggeli kiszolgálásod rendben van.
márc. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!