Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szemét dolog a párodtól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szemét dolog a párodtól munkahely váltást kérni?

Figyelt kérdés

Párom még egyetemre jár, a jelenlegi munkahelye ehhez jól alkalmazkodik, mert délután-éjszaka dolgozik éjjel 1-2 között végez. A kisebb probléma, hogy mindig én megyek érte és mivel én 6-kor kelek hétköznap ezért nem a legideálisabb alvás szempontjából. (próbálok délután is aludni, hogy kipihentebb legyek, de nem mindig jön össze) A nagyobb baj, hogy amikor dolgozik nem találkozunk, csak az éjszakai hazaúton. Mi pont azok vagyunk akiket a pandémiás 1 hónapos folyamatos összezártság közelebb hozott egymáshoz és ez a kevés találkozás pedig szépen lassan eltávolít minket egymástól.

Szerintetek jogos a kérésem a munkahely váltást illetően? Nem volna baj az sem ha másik munkahelyen kevesebbet tudna dolgozni, nem halnánk éhen, de talán együtt maradnánk.



2021. szept. 1. 08:37
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
89%

miert kell erte menni? nem tud egyedul hazajonni? en tuti nem furikaznam hajnalni kettokor, ha 6-kor kelnem kell.

szerintem rakerdezhetsz nyugodtan, masok is dolgoznak egyetem mellett es nem csak ejszakaba nyulo munkaval lehet ezt megoldani.

2021. szept. 1. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
89%
Ha ennyire nem megoldható hogy egyedül megoldja a munkába járást és így igénybe vesz +1 embert már éri meg mert ott a sofőr ideje meg hogy tartsa fejbe hogy érte is menni kell,meg a benzin ktg.. Nem mondom hogy anyagilag rossz de csak ha napi 8 óra megvan. Neki jó így, mert ha fáradtabb max nem megy be 1 1 órara, de a másikat köti a fix munkahely
2021. szept. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező, először is vedd tekintetbe, hogy ez egy átmeneti állapot: egyetemre jár, tehát néhány év múlva végez, ami egy új helyzet lesz. Magad írtad, hogy a jelenlegi munkahelye jól illeszkedik az egyetemi tanulmányaihoz.

Ha elvégzi az egyetemet, valószínűleg nem itt, nem ezt és nem ilyen beosztásban fog dolgozni. Majd akkor kell megbeszélni, hogy olyan munkahelyet válasszon, hogy egymással is együtt tudjatok lenni.


Ha fárasztó neked éjjel érte menni, akkor azt ettől függetlenül kell megoldani. Ha veszélyes, vagy nem lehetséges neki éjjel gyalog vagy tömegközlekedéssel hazajönnie, akkor érdemes kollégával egyeztetni, hátha valaki (pénz ellenében) haza tudná hozni. Vagy ha másképp nem megy, akkor tegye le a jogosítványt és használja ő az autót. Ha ezért másik autót kéne venni, akkor viszont meggondolandó, hogy ez az állás ér-e ennyit. Biztos van olyan diákmeló, ahonnan este 10 után haza tud indulni, amikor még van tömegközlekedés. Vagy ha annyira félteni kell, akkor tényleg semmi értelme neki késő estig vagy éjjelig dolgoznia.

2021. szept. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
87%
Ennek így semmi értelme. A fele ennek a sok gürizésnek, elmegy az utazgatásra és szétoszlik arra az időre is, amit a logisztika okoz.
2021. szept. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
98%
Én nem úgy hoznám ezt elő, hogy változtasson munkát, hanem úgy, hogy neked az egészségedre és a kipihentségedre megy rá, hogy furikáznod kell, és ezért ezt nem szeretnéd tovább folytatni. Ha megkérdezi, hogy szerinted mi a jó megoldás, akkor fel lehet hozni, hogyha helyet váltana, akkor több időt tudnátok együtt tölteni, aminek örülnél. De nem azzal kezdeni, hogy "váltsál, mert nekem ez így nem oké". A döntést, hogy ezt a patthelyzetet hogy oldja fel, az ő kezébe kell adni.
2021. szept. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
14%

"Nem volna baj az sem ha másik munkahelyen kevesebbet tudna dolgozni, nem halnánk éhen, de talán együtt maradnánk."


Nem jogos. Miért nem te igazodsz hozzá? Ja, tudom, a nő adja fel a munkáját, aztán majd a fejéhez vágják, hogy el lett tartva, és nincs beleszólása semmibe.

2021. szept. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
85%
6# Azért mert neked nincs szükséged pihenésre, másnak még igen.
2021. szept. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nagyjából 1 órát vesz el nekem ez éjjelenként. Nem minden hétköznap, 4-5 nap egy héten hétvégéket is beleszámítva. (vendéglátás)


6-os,

Az én munkám fixebb, 16.00 óráig dolgozom ami úgy gondolom ideálisabb mint ha akkor kezdenék. Dolgoztam én is éjjel, szerencsére tudtam váltani, megérte.

2021. szept. 1. 10:02
 9/26 anonim ***** válasza:
58%
Ne menj érte. Mondd azt,hogy elaludtál. A 6-os se menne... . Csak egy feminista.
2021. szept. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
98%

Kérdező, írd már le, miért nem opció az, hogy a lány nélküled jut haza a munkahelyéről?

Akár az autótokkal, akár tömegközlekedéssel, akár gyalog, akár biciklivel, akár motorral, akár kolléga autójával (nyilván megfizetve a költséget).


Mondjuk nekem már az fura, hogy nem tudod nyíltan és egyszerűen megbeszélni a pároddal, hogy neked ez kettévágja az éjszakai pihenésedet, és valamit változtatni kéne.


De pl. a mi házasságunkban (ami messze nem tökéletes!!!) bármelyikünk lenne ilyen helyzetben, a MÁSIK FÉL is eleve fölvetné, hogy "De ki tudod magad így pihenni rendesen? Mert ha nem, akkor itt valamit változtatnunk kell." Szóval empátia a másik fél iránt. Pedig mi se szentek vagyunk, hanem hibákkal teli egyszerű emberek.

A barátnődben sosem vetődött fel ilyen kérdés?

2021. szept. 1. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!