Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ha együtt élsz a pároddal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha együtt élsz a pároddal, közös vagy külön kasszán vagytok?

Figyelt kérdés
márc. 21. 21:08
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
28%

Nem tudnék pasikkal se lenni ha különkassza lenne. Es eltartani se tudnám hogy pl ingyenél nálam nem ad a rezsibe es nálam eszik.


Nem tudok benzinbe fizetni meg progikat se. Egyedul élve kocsim sincs es nem járok sehova sem és alig eszek is.


Mikor volt egy nálam héderelő mahoteles pasim már csak a rezsi kaja miatt is nekem csak tartozásaim lettek mellette (mivel miatta volt vacsi is meg reggeli is állandoan hiaba feleztuk nelkule nálam ezek a koltségek ia nulla)Soha többet olyan pasit aki miatt rosszabbul élek mint egyedul éltem.


Csak olyan barátaim voltak es van most is utána akik állnak mindent. Van kocsija azt tudja tankolni nem nálam eszik vagy inkább nekem is hoz kaját a progik fizetésébe nem hal bele de úgyis haveroknál haverokkal barátokkal rokonokkal vagyunk legtöbbször és nem a Maldívra járunk amugysem.

márc. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
30%
*Amelyik pasiknál nekem kell perkálni a kajára progikra bármire az sajnos vagy nem sajnos nekem nem megy. A srác egyszerűen offolva lesz vagy össze se jövök vele.
márc. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
26%
A mamahoteleseknél amugy ez külön èrdekesség is hogy én vagyok a párja nálam vagy velem él féligmeddog, de az anyjának adja haza a fizut és nem a párjával van "házasságban" tul.képpem hanem a saját anyjával él abban csak épp szec nincs köztük. De minden más van ami a parjával kéne lennie normál esetben.
márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
8%
*szex
márc. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
35%
Éljenek a lepontozónál ingyen akkor. Én elengedem a lehúzókat.
márc. 21. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Nem hiszem el, hogy egy ilyen egyszerű kérdésnél is ez van. Nem lehet normálisan válaszolni? Kit érdekelnek a mamahotelesek?


Az a kérdés, ha együtt élsz a pároddal akkor külön vagy közös kasszán vagytok? Nehéz ezt felfogni?

Katasztófa ez az oldal.

márc. 21. 21:38
 7/32 anonim ***** válasza:
80%
Külön, a közös költségeket egyszer az egyik fizeti, egyszer a másik. Értelemszerűen a közös és a külön kassza is csak akkor működik, ha mindkét fél pénzügyileg tudatos, a külön kassza sem arról szól, hogy semmi közünk egymás pénzügyeihez és ha ő lenullázza magát hó közepére, akkor hagyom éhen dögleni vagy szívok miatta. Nem jövök össze olyannal, aki nem tudja beosztani a pénzét normálisan, de attól még az az övé, az enyém meg az enyém.
márc. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
84%

Egyiknek se vagyok a híve. Valamilyen “hibrid” megoldást kerestem mindig is, hogy a közös dolgok közös pénzből menjenek, de mindenkinek maradjon saját keresete is: én se várom el a másiktól, hogy a ruháimat fizesse, cserébe ő se, hogy az általam sosem látott nagynénijének a szülinapi ajándékába fizessek bele.

Az, hogy ezt hogyan oldjuk meg (egyenlő részben, fizuarányosan, költésarányosan stb.) csak technikai kérdés, nyilván olyan rendszert kell találni, amit mindkét fél elfogad és nem kell külön könyvelőt fizetni mellé a sok adminisztráció miatt.

márc. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
77%
Közös. Amíg albérletben voltunk, addig külön kasszán voltunk. Lakásvásárláskor lett közös.
márc. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
71%
Most már közös kasszán, de nem rögtön összeköltözés után váltottunk erre, csak 2-3 év után.
márc. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!