Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Működhet egy szex nélküli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet egy szex nélküli párkapcsolat?

Figyelt kérdés
ápr. 14. 22:02
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Aszexuálisok között, persze. Amúgy szerintem nem. Illetve, ha valamelyik félnek, vagy mindkettőnek van szexre szeretője, akkor simán. Ha amúgy jól megvannak.
ápr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%
ha a másik fél normális egészséges akkor nem.
ápr. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
69%
kérdezd a 10+ éves házasokat. Kb így élnek, amióta megszületett a gyerek :D
ápr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
nem
ápr. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Persze, addig mig azzal jobban osszemelegedik akivel szex is van
ápr. 15. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
37%

Kedves #3 (22:44),

ha ez így lenne, ahogyan írod, akkor alig-alig születne gyerek. Kis ideig előfordul, hogy az anya minden figyelme a gyermeke felé fordul, de előbb-utóbb mégiscsak sor kerül a szexre, amit a férfi is, de a nő is kíván. A 2., 3. stb. gyerek talán kényszerből születik? Vagy szerinted csak az egyik fél (talán a férfi?) akarja a szexet? Nem, nem!

ápr. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 kriszpo ***** válasza:
62%

#3-as: Majdnem, de mégsem! Ha nagy leszel, majd megtapasztalod te is.


Kérdező: Kapcsolat működhet, de az nem párkapcsolat, hanem barátság. Bár férfi és nő között nagyon ritka. Inkább csak jó ismerősi viszony. (Most az LMBTQ-ba nem mentem bele, mert az kiccsit más téma)

ápr. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Max ha egyik félt se érdekli a dolog. Lehet elnyomni az igényt, lehet magunkon segíteni, de egyszer olyan erős lesz a késztetés, hogy aludni se tud az illető, aztán jön valaki akihez vonzódik és kész is a baj.
ápr. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Juliusz48 ***** válasza:
Nekem azért eszembe jut a barátság is mint lehetőség, nem beszélve a felelősség vállalásról, mert az nem jellemző mindenkire. Persze akit a nemi szerve vezet, annál ez nem opció, mert a mondás szerint az ész az olyankor megáll.
ápr. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
35%
6. Abban az esetben van igazad, ha nagydarabb, mondhatni kövér nőkről van szó. Nekem voltak vékonyak, nagydarabok. Kivétel nélkül a vékonyak teljesen jól elvoltak szex nélkül is, egyáltalán nem kívánták, de erről beszéltem is velük. A kövér nők mindegyike szinte szexmániás volt. Az ismerőseim körében is ez a tapasztalat. Vékony nők libidója közel nulla. Egy házasságon belül is ugyanez a szitu, csinos, vékony nők mellett a férj csak szenved a szexmentes élet miatt, addig a 65-70+-os nőknél meg szex minden nap. Sajnos.
ápr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!