Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi a probléma a gondolkodásommal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a probléma a gondolkodásommal?

Figyelt kérdés

1 éve megismertem a jelenlegi páromat, csak hétvégente találkozunk a távolság miatt. Úgy érezzük, hogy már összeköltöznénk. Én vezető pozicióban dolgozom, ezért nem szeretném a munkahelyemet csak így itt hagyni, mert sokat kellett tanulnom, güriznem a munkámért. Ő állást akar váltani, sőt most egyetemet kezdene, és el tudna helyezkedni abban a szakmában, amiben én dolgozom, persze 3 év múlva.

Felajánlottam, hogy költözzön ő az én városomba, mert fejlettebb város, több a lehetőség, tudnék neki segíteni szakmai szinten. Neki van egy lakása, amit banki hitelre vett, én említettem neki, hogy mi lenne, ha azt a lakást eladná, és vennénk egyet közösen itt az én városomban. Neki nem tetszik az ötlet, mivel ha felmond a jelenlegi munkahelyén, és elkezd itt dolgozni akkor kevesebbet fog kapni az elején, plusz sokat költött a lakásra és ha eladná most akkor minuszba lenne. Szerinte maradjunk még így a hétvégi taliknál, ameddig befejezi az egyetemet (3 év) és utána ide fog költözni és eladja ott a lakásàt. Én értem, hogy, fontos a pénz, anélkül nem haladunk előre, már szinte levegőt sem lehet venni, de nem tudom, 3 évet még így élni nekem nagyon sok idő, és mi sem a 20 fele haladunk vissza. 26 vagyok, lassan szeretnék családot, gyerekeket, ő 31. Az apja egyébként támogatja az ötletet, hogy ő jöjjön ide, mert itt több a lehetőség, az anyja az aki mindig bedob valami negatívat, ami néha reális valóban anyagi szempontból. De az én fizetésemből meg az ő kevéséből simán meglennénk. Más fiatalok, ismerőseim is így vettek lakást, kisebb fizetéssel, ha egyszer máshogy nem engedheted meg magadnak. A másik, hogy ő egyből kész, felújított lakást akarna ha jönne, amiben már nem kell csinálni semmit. Én mondtam neki, hogy mi lenne, ha vennénk egy árban elérhetőbbet, és idővel felújitgatjuk együtt. De valamiért mindig a pénzhez lyukadunk ki. Nekem fontosabb lenne, ha egymás mellett ébrednénk reggelente. Nem tudom, mondjátok el, ti hogy látjátok, mit választanátok, még 3 évet így kibírnátok vagy mit tennétek? Köszönöm

26 N



máj. 9. 19:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

13

100%

máj. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem fontosabb lenne, ha egymás mellett ébrednénk reggelente."

Sajnos neki nem.

máj. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar ő se családot se semmit. Ebben a kapcsolatban egyedül te gondolkozol családalapításon.
máj. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Adja ki a lakását és költözzön hozzád. Így ha kevesebbet is keresne, legalább lenne extra bevétele.
máj. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Semmit. Így semmit, ő nem hajlandó hozzád költözni, közös lakást pedig ne vegyél (ki) senkivel, mert nem is ismered.

Az pedig nonszensz, hogy te add fel a jól fizető állásodat egy távkapcsolatért.


Én simán elköltöztem 1200 km-t hozzá, mert eszem ágában nem volt "elvárni', hogy ő jöjjön haza Mo-ra Svájcból.

Hogyne.


Egyév távkapcsolat után kiköltöztem, ez volt nyolc éve, nemsoká házasodunk.

máj. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!