Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogy vezessem a jó irányba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vezessem a jó irányba?

Figyelt kérdés
Lassan egy éve együtt vagyunk, munkája révén, csak heti 3 nap vagyunk együtt. Nagyon jól indult az elején a kapcsolatunk, szerelem, figyelem, törődés minden egyéb mi nélkül nem létezik normális párkapcsolat. Felvetődött az össze költözés témája is az első pár hónapban. Úgy veszem észre, hogy a párom az utóbbi 3 hónapban visszahúzódóbb lett, s amikor felvetettem az összeköltözés témáját azt mondta jobb neki egyedül, mindig is egyedül volt. (Konkrétan nem egyedül él, hanem az édesanyjával) ám mikor velem van látom, mondja s érezteti is azt, hogy szeret engem és jó velem. Persze minden cikk arról szól az interneten nem szabad erőltetni semmit, meg majd eljön az idő amikor a férfi megérik rá! Tehát akkor még legyek türelemmel? Nem akarok persze én sem elsietni semmit, hiszen van olyan ismerősöm kik csak évek múltán költöztek össze, alapítottak családot stb... közelebb vagyunk mindketten a 40-hez mint a 30-hoz. Nehéz eset a párom ezzel mindig is tisztában voltam, hiszen a kapcsolatunk elején is ismertem. De hogy rázzam gatyába s szakítsam el úgymond az édesanyjától, hogy ne tűnjek erőszakosnak erre adjatok tanácsot kérlek. Annyira maga alatt van, lelkileg a munkája miatt hogy nem veszi észre, hogy eltaszít maga mellől... munkát nem tud változtatni sajnos a körülmények nem engedik, de segíteni szeretnék rajta, s a kapcsolatunkon is. Viszont szeretnék előrébb is jutni ennyi együtt töltött idő után szerintem ez normális. Bármi is van, kitartok mellette, de én sem vagyok acélból, hogy engem és magát is feleméssze a kisfiús gondolkodása... segítsetek s kérlek mellőzzétek a negatív kommenteket, nem cikkekből és holmi internetes írásokban szeretném megtalálni a kérdéseimre a választ, hanem tapasztalatokból.

máj. 9. 21:00
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
93%
Ha neked ez igy jo, lelked rajta. Kozel a 40-hez, lassan egy eve egyutt, de osszekoltozni nem, “mert a mama”.. na nekem ez nem kellene. Ez nem kapcsolat, ez jarogatas, mint kamaszkorban.
máj. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
94%
A férjem 38 volt, amikor találkoztunk. Addig gyakorlatilag folyamatosan a szüleivel lakott, mert eletképtelenek, az anyja meg beteges, ápolgatásra szorul, òket segítette. Az anyja nag-on ki is borult, amikor lett neki valakije, balhé is volt, megis fél éven belül közös albérletben laktunk már. Mert akarta, engem akart. Ma mar saját lakásban lakunk, 2 gyerekkel. A szülei meg boldogulnak, ahogy tudnak, nyilván segíti őket, de a saját családja fontosabb. Így néz ki az, ha valaki el akar költözni. Akkor megteszi. Nehéz helyzetben is. Fogadd el, hogy a te párod nem akar.
máj. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
100%
Várhatsz rá meg tesztelgetheted. Megmondta, hogy nem költözik el az anyjától.
máj. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

"Túl jól ismerem ahoz, hogy ne akarja. Akarná ő csak az anyja miatt nem lép. Ő vetette fel a témát az elején. "


AZt mondta, jobb neki egyedül.

Persze, mégsem indíthat úgy egy kapcsolatot, hogy ezt mondja és azt, hogy nem fog elköltözni anyucitól. Tudta jól, hogy nem állnál vele szóba, és valszeg már pár nővel megszívta emiatt. Most okosabb volt, beetetett.

Amúgy volt valaha komoly kapcsolata? Élt már együtt valakivel?

máj. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:
Nem. Nem élt senkivel együtt még.
máj. 10. 11:00
 26/28 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy érdemes akkor várnod rá és majd veled fog, amikor megmondta, hogy nem költözik el az anyjától?
máj. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%
A témát azért vetette fel az elején, mert az a kampány időszak volt, az ilyen típusú férfiak előszeretettel operálnak a kapcsolat elején ilyen és ehhez hasonló csalikkal. Harminc akárhány évesen ez a szintje, akkor nem is fog megváltozni, kár azt gondolnod, hogy te leszel a kivétel, aki ezt hiszi az bele is bukik. Végül: Mindenki csak saját magán tud segíteni, az életben egy dolgon tudunk változtatni, csak magunkon és a saját hozzáállásunkon, másokon nem. (Én a helyedben nem fecsérelném rá a drága időmet.)
máj. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem kell semmit megértetni vele. Közlöd, hogy vagy összeköltöztök záros határidőn belül vagy szakítasz. Ennyi.


Legyél határozott és pont - megjegyzem neki esze ágában nincs elhagyni anyucit, neki kényelmes ott.


Nekem akkor sem kéne ilyen "férfi", ha fizetnének érte, hogy együtt vagyunk :D

máj. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!