Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok! Szerintetek az bunkósá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek az bunkóság ha a párotok azért nem akar veletek aludni mert betegek vagytok(pl. megfázás) és nem akarja elkapni?

Figyelt kérdés

máj. 13. 21:10
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem fordult még elő ilyen, de nem zavarna. Én mentem már ki a nappaliba aludni a férjem mellől, napok óta tartó sűrű köhögő rohamai voltak, kellett az az 1 éjszaka nyugi, hogy nem kelek fel minden köhögésre. Elkapni meg nem ezen múlik, ha napközben egymás mellett vagyunk.
máj. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
11 vagyok, azt még hozzáteszem, olyanra is volt példa, hogy én voltam beteg, és én mentem külön aludni a sűrű köhögésem miatt, tekintettel arra, hogy én otthon voltam, a férjem meg ment hajnalban dolgozni. Ez csak egy kis odafigyelés, nem elvárás volt.
máj. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

Mi mindig együtt alszunk :-)

Akárki akármilyen beteg...sosem hagyna magamra betegen.

máj. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi rossz immunrendszerű ember van. Persze ők nincsenek baszogatva, hogy az egészségük egy rakás szar.
máj. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Én március közepén kaptam el a páromtól egy torokfájásos, köhögős valamit. 3 hétig beteg voltam, azóta pedig annak szövődményével kínlódok.

Mi sajnos nem tudunk külön szobában aludni ilyenkor, mert nincs másik szoba.

Valójában minden ilyet elkaptam tőle eddig, csak a vakbélgyulladást nem, mert az kivételesen nem fertőz.

máj. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
52%
Ez a normális ilyenkor.
máj. 13. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

#14 Betegnek lenni azt jelenti hogy az immunrendszered képes küzdeni a betegséggel, és nem hagyja passzívan, hogy a vírus/bacilus kárt tegyen benned. Ha telibe köhögnek napokon keresztül de nem lesz az ég világon semmi bajod, akkor nem erős az immunrendszered, hanem pont hogy gyenge.

De amúgy is bazi vicces hogy felnőtt emberek azzal próbálnak flexelni hogy őket aztán nagyon nem érdekli ha megbetegednek!! Ovi2...


Na mindegy, ilyenen hülyeség kiakadni.

máj. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem
máj. 14. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna, elvégre dolgozni kell menni, hitelt fizetni, nem azt várni, mikor rúgnak ki, mert beteg vagy.
máj. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Amíg nem köhög szörcsög, alszok vele - olyan mindegy, úgyis elkapom, hiszen egy légtérben tartózkodunk.


Amennyiben zavar az alvásban, akkor kimegyek a kanapéra. Előfordul néha, semmi gáz.

máj. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!