Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lányok! Szerintetek az bunkósá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek az bunkóság ha a párotok azért nem akar veletek aludni mert betegek vagytok(pl. megfázás) és nem akarja elkapni?

Figyelt kérdés

máj. 13. 21:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
90%
nem
máj. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem az de én se vagyok köteles vele aludni.
máj. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
79%
Nem, ha nem engem akar kizavarni a nappaliba. Én boldogabb vagyok betegen, ha egyedül aludhatok, de ha minden taknyosodásnál elköltözne kényesnek tartanám és hamar megunnám. Arról nem beszélve, hogy mivel óvodásokkal dolgozom a nyár kivételével pár hetente van valami könnyebb felsőlégúti megbetegedésem.
máj. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Nem, mi is külön alszunk ilyenkor. Aki beteg, az éjjel orrot fúj, köhög, forgolódik, stb. Én sem akarnám ezekkel folyton felverni a párom.
máj. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
75%
Nem. Anno az exférjem direkt taknyosan is puszilgatott, így mire mentünk nyaralni egy héttel később, 39 fokos lázzal feküdtem a szálláson.
máj. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Egyáltalán nem bunkóság. Sőt ez az észszerűség.
máj. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
Ha már otthon egy légtérben vagytok nem az együtt alváson fog múlni hogy el e kapod, inkább csak kényelmi szempont mindkét félnek ilyenkor.
máj. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Kicsit rideg.
máj. 13. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Mi sem alszunk ilyenkor együtt, már mindkettönknél elöfordult. Akár én, akár ö volt beteg, mindig ö ment le a nappaliba aludni. Miért lenne ez bunkóság? Kinek jó az, ha a párja is elkapja?
máj. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
48%
Dehogy bunkóság. Ha a párom beteg, megcsinálok neki bármit amit kér, de a közelébe nem megyek, nem akarok én is beteg lenni.
máj. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!