Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen jelenség ez egy férfiné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelenség ez egy férfinél aki kapcsolatban van,hogy mindent csak félig csinál meg,és otthagyja megunva?

Figyelt kérdés
Egy területen,csak a feléig lenyírt fű, egy nagy elhordásra váró fakupac, aminek csak a felét szállítmányozza el valaki. A másik fele hónapokig,vagy akár évekig is ott marad, holott idő lenne rá,hogy elvigye. Ez lustaság, vagy micsoda?
máj. 17. 12:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lusta befejezni, elfárad, más dolga is akadt, elfelejti elhordani.
máj. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi a jelentősége annak, hogy kapcsolatban van?

Netán arra vár, hogy a terület másik felét a párja nyírja le, a farakás másik felét a párja szállítmányozza el?

Esetleg bent is felesben mosogatnak, takarítanak?

:-)))

máj. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
A jelentősége az,hogy mondjuk a barátnő nem szokott ilyesmihez, és bosszantja. A férfi pedig kicsit sem igyekezik a nő kedvére tenni azzal,hogy valamit maradéktalanul elvégez,hogy helyesen el legyen végezve a munka.
máj. 17. 13:10
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

De a barátnő kinyitotta már ezügyben a száját, hogy megkérdezze a férfit, hogy ezt miért csinálja?

Mert egyelőre csak találgatunk, hogy elfáradt, vagy megfeledkezett róla, vagy úgy értelmezi a párkapcsolatot, hogy mindennek pontosan a felét csinálja meg.

máj. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem vele beszéled meg, hogy de jó lenne befejezni, milyen jó/szép lenne. Azt is megkérdezheted, hogy miért nem fejezte be, stb.

Ezeket nektek kell megbeszélnetek. Neked fontos, neki nem. Lehet, hogy nagyon különböztök ebben.

máj. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Vannak olyan emberek akik szeretnek halogatni, kényelmesek és gondolják, hogy a másik majd megcsinálja helyettük. Nem tudom mondtad-e már neki, de ha nem akkor tedd meg. Persze hogyha már túl vagy rajta akkor döntsd el, hogy tűrsz-e neki vagy inkább szakítasz.
máj. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Már vagy százszor túl vagyok,ezen a feleslegesen körön.Mert kiindulva abból,hogy a szó hasztalan, felesleges köröket futottam vele. Ilyenkor azt szokta mondani, később megcsinálja..De azt nem teszi hozzá,hogy egy év múlva sem..
máj. 17. 13:24
 8/11 anonim ***** válasza:
Jól van akkor, ne idegeskedj hanem hagyd el!
máj. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Huh, ez a legrosszabb. Annál is rosszabb, mintha bele sem kezd hanem csak később, amikor ideje engedi, egyben megcsinálja a feladatot. Én biztos nem tudnék ebben élni. Vagy ultimátumot adsz, vagy nézheted a félig kész dolgait, nem tudom. Szerintem más opció nincs.
máj. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Téged is félig csinál meg?
máj. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!