Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van jelen az a jelenség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van jelen az a jelenség hogy általában azok a férfiak, akik komoly kapcsolatot akarnak főleg társkereső oldalakon azok nem jönnek be a nőknek és akik laza kapcsolatot akarnak azok pedig bejönnek a nőknek?

Figyelt kérdés
febr. 22. 09:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
Akik laza kapcsolatot akarnak, azok sem jönnek be a nőknek.
febr. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
55%
A legtobbje orokos "tarskereso" marad, de nem veszi eszre magat, hogy valtania kene es vissza kene ternie az eletbe.
febr. 22. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
9%
Szerencsére hogy így van, sok pun ci jut a far kamra így
febr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
57%
Azok sem akarnak komoly kapcsolatot, csak behazudják ezt punci reményében, ha már a külső adottságaik nem teszik lehetővé hogy kufirckirályok legyenek.
febr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
36%

Mert ők is azt akarnak?

Én mindig komolyat kerestem, ennek ellenére csak 2 kapcsolat jött össze és 5 szex/szexkapcsolat

febr. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
76%
#5 Tehát nem azt kerestél, csak lesz ami lesz alapon mentél előre.
febr. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
45%

#6

Egyrészt nem minden esetben tudni előre hogy mi lesz belőle, erről szól az ismerkedés.

Másrészt szeretek szexelni, szóval attól még hogy én leginkább komoly kapcsolatot akartam volna, ha adódott szexre lehetőség akkor belementem

febr. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
96%

Aki eddig hangoztatta nekem hogy komoly kapcsolatra vágyik meg stb.. csak baszni akart.

Akivel szóba se jött a dolog azzal kapcsolatom lett.

febr. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
79%
Az én párom komoly kapcsolatot akart, amikor elkezdtünk tinderen ismerkedni. 3 éve együtt vagyunk, abból majdnem ennyi ideje együtt is elunk. Ne altalanosits.
febr. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%
9-essel egyetértek, túlságosan általánosítasz.
febr. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!