Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez durvának számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez durvának számít?

Figyelt kérdés

Kis lakásban lakunk ketten barátnőmmel.


Mennyire durva az hogy őt nem zavarja hogy nincs fölmosva vagy felporszívózva hetekig.


Ha én nem csinálom meg, neki munka után soha eszébe se jut, még csak meg se említi hogy esetleg holnap felporszívózok.

Legalább négy hónapja én porszívózok és/vagy mosok fel minden héten.


36f


máj. 26. 11:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Bele ne haljál már fiam, hogy elvégzed azt a munkát, amit még mindig kizárólag a nő kötelességének gondol a legtöbb hím.
máj. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Többi házimunka hogy oszlik meg? Te is ugyan azon a padlón járkálsz, nem?
máj. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Lusta, de te is ha hetekig nincs és nem csinálod meg.
máj. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Heti egyszer kis lakást felsöpörni, felmosni kb fél óra. Meg ne szakadj!
máj. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Nem a megszakadás a lényeg. Hanem hogy eszébe se jut hogy meg kellene csinálni.


2hetig nem csináltam meg, kíváncsi voltam eszébe jut e..

máj. 26. 11:40
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lusta, te rád vár. Ülj le vele és mondd meg neki, hogy vagy takarít vagy szakítás lesz a vége.
máj. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

#5

Ez a játszma semmire se jó. Pontosan tudja, hogy 1. Te úgyis megcsinálod. 2. Te úgyse fogod kitenni.

Innentől egy életen át lehet ezt játszani, hogy nem takarítasz, hátha ő megcsinálja, aztán nagy duzzogva megcsinálod, és kiírsz egy új kérdést. Nekem ez nem lenne élet. De szerencsére ez a te életed, én meg csak röhögni járok a gyakorira.

máj. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%
2 hetente legalább elvárható lenne a takarítás. Eyg táblázatot kellene vezetnetek, amiben fölríjátok, hogy ki-mikor vállalja be. Az szép, hogy te legalább foglalkozol a témával, de megosztva kellene, mert a nő is ott él.
máj. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
A többi hazimunkát is elhanyagolja? Lehet, hogy úgy érzi, ha ő főz, mosogat és mos, akkor a porszívózás és a felmosás a te feladatod...
máj. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha te megcsinálod neki már nem kell.

Ha te szoktad csinálni, akkor te szoktad csinálni, ő meg csinál mást.

Ne legyél már olyan, mint itt az ajvélkoló asszonyok, akik csak azt látják, amit ők csinálnak, főleg, hogy nagyobb részt azok azok a dolgok, amik nekik fontosak.

Neked a felmosás a fontos, te megcsinálod azt.

máj. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!