Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ghghg kérdése:

Ez durvának számít?

Figyelt kérdés

Ha a barátommal összevesztünk,ő pedig nem engedett ki a szobából, szorította a csuklómat,ráncigált,az ágyra vágott?

Vagy ez belefér?


2016. márc. 21. 14:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked belefér, akkor sok sikert az elkövetkező verésekhez is.
2016. márc. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez a baj,nem tudom felfújom-e. Nem ütött és 2 év alatt először csinált ilyet
2016. márc. 21. 15:04
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez csak előjáték volt egy fincsi fojtogatós szexhez.. :) ..ebben az esetben nem számít durvának.
2016. márc. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt pofozkodós pasim, az is csinált ilyet és tőle nagyon nem volt oké. Agresszív volt és idegbeteg és nem is szeretett.

De hasonló jelenet volt már a jelenlegi párommal, de vele olyan volt, hogy a veszekedés közben itt akartam hagyni és nem akarta hogy elmenjek és megfogta a kezem és ahogy én rángattam, amiatt fájt.


De nem elfogadható egyébként. Remélem már most jelezted, hogy ez nagyon nem oké...

Ha most bizonytalan vagy, hogy mennyire gondolta komolyan, akkor várj, de ha még egyszer előfordul, azonnal dobd ki.

De legjobb lenne, ha megbeszélnéd vele, hogy ő hogyan értékeli ezt a dolgot és akkor azonnal megtudod.

2016. márc. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem túl jó előjel. Amikor lehiggadt, közöld vele, hogy nincs több dobása, ha még egyszer agresszivan lép fel veled szemben, vége a kapcsolatotoknak.És ezt nagyon komolyan közöld vele.
2016. márc. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, hogy neked belefér-e. Rengeteg ember él olyan kapcsolatban, ahol bántalmazzák, mert kapcsolatfüggők. Döntsd el te, hogy belefér-e.
2016. márc. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

te tudod. te voltál ott.

te ismered.

ha vele is maradsz,brszelgess el vele,hogy még egy ilyen és soha többet nem lát. de azt tarsd is be..

legabbis en elsőre megbocsátanèk,hogyha tényleg megbánta.masodjara már nem.

ha nem is kért bocsánatot őszintén, akkor viszont szakitanèk azonnal.

2016. márc. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Mondtam neki azt mondta nem fordul elő többet de miközben ráncigált azt mondta "ne menj ki,nem akarlak bántani"

Nem tudom ez jót vagy rosszat jelent-e

2016. márc. 21. 15:42
 9/15 anonim ***** válasza:
+1 az #5-öshöz. Nincs abszolút mérce, az sok, ami neked sok. Ha ez neked nem fér bele, mondd meg neki. De cserébe egyezzetek meg, hogy mindketten törekedni fogtok arra, hogy ne forduljon elő ilyen veszekedés. Mindenkinek megalázó.
2016. márc. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Azért nem tudod, hogy mit jelent, mert ostoba vagy. Talán 1-2 veréstől majd észhez térsz.
2016. márc. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!