Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi a véleményetek a dologrol?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a dologrol? Ti mit csinalnatok a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok. egy gyors bevezeto a problema targyarol.

kulfoldon elek mar jo par honapja, mivel sportolo vagyok itt jobbak a lehetosegek. itt van egy lany, aki belsoleg gyonyoru, de kulsoleg picit tulsulyos. es hat igy mondhatni egyutt vagyunk. kb minden nap belekezd, hogy holnaptol dietazik azzal a felfogassal, hogyha nem fogy akkor elhagyom. de sose kezd bele.. anyja is mindig mondja kezdj el fogyozni mert a srac el fog.hagyni, pedig orulnenk ha a csaladban maradna. nekem meg fontos volna ha fogyna egy kicsit. sportosabb lenne. a sportoloi mivoltambol nekem idegesito, ha valaki egeszseges de nem tud kettot lepni olyan lusta.

a masik dolog ami nagyon idegesit, hogy mar a jovot tervezi. gyerekek, mi legyen a nevuk hova fognak suliba jarni stb. nekem ez tul sok. nem az a klasszikus ismerkedes volt randizgatas stb. Hanem gyorsan odakoltozott hozzam sex stb stb. Ami meg rettentoken zavar hogy orankent jon hogy neki csokok meg olelesek kellenek. eneg az a ripus vagyok aki magatol ad csokot nem keresre es nem naponta husszor. Meg az utolso problema. mndenbol a legolcsobbat minoaegben legszarabbat vagyuk. pedig nagyon jol keresek nem rrtem miert ilyen.

tomoren ezeket a gondokat kene orvosolni.

varom a kulturalt valaszokat. ha elgepelesbe botlanatok elore is elnezest kernek, de telefonrol vagyok. udv .



2013. máj. 11. 13:10
 1/8 A kérdező kommentje:
20 F
2013. máj. 11. 13:11
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez egy palimadarat keres, aki eltartja, dobd ki sürgősen.
2013. máj. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem számoltam össze, de helyből kb. 5 problémát felsoroltál a kapcsolatodban. Na most először is ezt vagy beszéld meg vele, vagy pedig lépj ki, mert láthatóan nem pendültök egy húron. Úgy meg nem sok értelme van, főleg, ha együtt is éltek.
2013. máj. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Teljesen már az értékrendetek, a kapcsolathoz való hozzáállásotok. Erre stabil kapcsolatot építeni... ha már MOST ennyi probléma van, mi lesz később?
2013. máj. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mar egyszeregrebegtettem, hogy kilepek a kapcsolatbol. olyan sirogorcs fogta el, hogy az nem normalis. edzest is lekestem, mert nem akart elengedni.

meg egy problemat kihagytam...

amit en csinalok, filmet nezek kikapcsolodaskent xboxozok az mind szar, hulyeseg. stb.


Es tuudom ha kilepnek a kapcsolatbol egesz csaladja elott ugy allitana be hogy en vagyok a hibas.a csaladja pedig magyo. jo fej ea birom oket.

2013. máj. 11. 13:22
 6/8 anonim ***** válasza:
És az neked elég egy kapcsolathoz, hogy a családja jó fej?
2013. máj. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem termeszetrsen nem eleg. de belsoleg nem lehet minden bokorba ilyan not talalni. csak par rossz szokasarol kene leszoktatni meg fogynia egy keveset. az mas dolog addig hogy birnam. altalaban en nem szoktam veszekedni vele. minden konfliktust porbalok fegyelmezetten nyugodtan megoldani. de a csaladtervezes stb. nekem is sok. soha nem gondolkodtan el meg ilyenen. 20 eves vagyok. fiatal.e elnem az eletem. csapattarsakkal neha eljarni bulizni holtszezonba stb.
2013. máj. 11. 14:17
 8/8 A kérdező kommentje:
Kemenyen edzeni tenni a dolgom. stb.
2013. máj. 11. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!