Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem értem miért kötekszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem miért kötekszik állandóan velem. Ti mit csinálnátok a helyembe?

Figyelt kérdés
A helyzet az hogy 3 éve vagyunk együtt a barátommal. Én 23éves vagyok ö 27. A problémám az hogy állandoan kötekszik velem szinte, mint, hogyha szándékosan akarná kezdeményezni a veszekedést. A másik, hogy azt érzem, hogy elvárja tölem a tökéletes barátnö szerepét, ha nem ugy sülnek el a dolgok akkor mindenért engem hibáztat. Az bánt hogy sose dicsérne meg hogy jól nézel ki vagy valami , facebookra sem tenne fel rolam egy képet se....ilyenkor mindig azt érzem mint hogyha szégyellne. Hiába probáltam vele erröl beszélni nem lehetet. Ti mit tennétek a helyembe?
2013. máj. 1. 00:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálnám vele megbeszélni, ha nem is érdekli, hogy engem mi bánt és nem akar rajta javítani, akkor nem pazarolnám rá az időmet...


20N

2013. máj. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy már nem szeret!
2013. máj. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha nem hallja amit mondok és folyamatosan csak ba.sz.ta.tna akkor váltanék ,mert erre ki a túró kiváncsi
2013. máj. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszaitokat. Igen már az én fejembe is megfordult, hogy lehet, hogy már nem szeret. De akkor miért mond olyanokat , hogy össze akar velem költözni meg miért ölel át északánként? Azt se értem hogyha már nem szeretne akkor minek van velem? Mikor felemlitettem hogy miért nem tesz fel rolam is képeket a facebookra arra az volt a válasza , hogy most minek dicsekedjek c. De ugyanakkor bánt az amikor ugy viselkedik velem , hogy sose dicsérne meg hogy de csinos vagy vagy jól nézel ki vagy valami....Nem mindennap kötekszik, de amikor rájön az őrületbe kerget vele...
2013. máj. 1. 00:30
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálja ezt, mert ő görcsösen egy "tökéletes barátnővé" akar téged változtatni. Hogy minden elvárásának megfelelj és azért akar veled összekötlözni, hogy más pasival ne kavarj amig nem vagy szem elött. Igen kisajátitt magának és ezt viszont nem szabad hagynod. Te egy önálló nő vagy igenis lépj ebbö la kapcsoaltból és keress egyo lyat aki igenis megmondja neked, hogy "Hm.. szivem de jo a feneked..." :D
2013. máj. 1. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mert egy önző f.sz. Ha nem hajlandó erről beszélni, akkor ne pazarold rá az idődet! 26N
2013. máj. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem mer szakítani, mert nehéz és mert annak ellenére, hogy nem érzi magát jól a kapcsolatban, kötődik hozzád és persze kényelmes is, hogy valaki a fentiek ellenére szereti.


Lehet, hogy épp azért csesztet, hogy te szakíts.


A nagyotmondás sajnos gyakran megesik, főleg hogy számos idióta van (köztük pl az egyik testvérem), aki azt gondolja, hogy ha egy kapcsolat nem működik, arra a házasság/együttélés az orvosság.


Dobd ki a francba!

2013. máj. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem ,hogyha nem érzi magát jol a kapcsolatba akkor minek van velem? Értem amit leirtál nekem , de az én barátom olyan tipusú, hogy sok lány oda van érte ilyen "helyes pasi" kategória. Ha velem szakítana , akkor is másnap már tuti, hogy lenne barátnője, mert rengetegen oda vannak érte ami zavar is engem....De ő ennek ellenére lekoptatja öket és velem marad. Rádásul nem titkolja el ,hanem elmondja nekem az igazat is ,meg meg is mutatja , hogy miket irnak neki meg miket ir ö rá vissza....Ezért nem értem a dolgokat...
2013. máj. 2. 18:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Nehéz ez, sokszor nagyon erős tud lenni a kötődés és a megszokás, meg tulajdonképpen szeretet is - annak ellenére, hogy a kapcsolatban már nem érzi jól magát az ember. Én is kicsit így vagyok, csak én nem vagyok szemét és próbálom tudatosan meghúzni azt a határt, hogy mikor kell már szakítani, hogy ne egy ilyen gyötrődésbe forduljon át a kapcsolat.


Nekem is biztosan akadna új barátnőm, időről-időre akad 1-1 jelentkező, aki valamilyen módon lekommunikálja, hogy akár lehetne is valami (pedig sokéves kapcsolatom van). De ez nem igazán nyom a latban számomra és sokan vannak ezzel így. Ha szakítani fogok, nem ezért fogok.

2013. máj. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!