Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért van az, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a párom jelenlétében határozatlanná válok?

Figyelt kérdés

Viszonylag megállom a helyem abban ha valami hivatalos ügyet kell elintéznem, vagy ha ki kell állnom magamért amennyiben atrocitás ér.

A párom jelenlétében viszont nagyon nyuszi vagyok. Bátortalanul intézkedem, jobban hagyom magam legyűrni ha valakivel eltérő véleményen vagyunk. Mintha szégyenlős lennék előtte "fellépni".

1 éve vagyunk együtt, és ez zavar mert hamarosan összeköltözünk. Szerintem nem valami megnyerő ha ezt a nyámnyila oldalam látja. Hogyan tudnék több önbizalomhoz jutni? Más is van hasonló helyzetben?

25/l



2013. júl. 24. 08:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Keveredhet benned szerintem, az, hogy nem akarsz felülkerekedni, nem akarod, hogy azt lássa, hogy csak azt hiszed, hogy te tudsz intézkedni, vagy épp ellenkezőleg, épphogy, ő gyűr le téged és ez nem jó
2013. júl. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha össze akar veled költözni, akkor ez az oldalad nem zavarhatja:) örülj, hogy szeret, idővel biztos nem leszel félénk.
2013. júl. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyan, majd oldódsz. Ha már simán szembefingod a párod, akkor lesz saját véleményed is. :)
2013. júl. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mintha Én írtam volna ki ezt a kérdést.:D együtt élünk már. brutálisan nyuszi voltam, megszólalni alig mertem ha ő is ott volt.:S most változott meg a helyzet 1 hónapja hogy sajnos stroke-ot kapott.:( nekem kellett sok mindent elintéznem stb és belejöttem. na azért Nálatok ne legyen ilyen rossz dolog, de abban biztos vagyok hogy legyőzöd ezt az állapotot.:)
2013. júl. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
átváltasz női szerepbe, nincs ezzel semmi
2013. júl. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én azt nem bírom megérteni, hogy miért kell az ilyen esetekben bíztató baromságokat írni, amikor tuti lehet az amit írtam már, hogy nem jó, ha elveszti az ember a párja mellett az önbizalmát. Mi a fenének jó ez nektek? Hogy pontot kapjatok vagy mi a faxért? Szépek vagytok.
2013. júl. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek ment a pont, köszönöm szépen a válaszokat.

13.40 - es, te válaszoltál először és nagyon telibe talált. A te válaszod áll hozzám legközelebb, elgondolkozom rajta.

9.58 - sok kitartást kívánok, ez borzasztó állapot lehet, remélem felépül a párod.

2013. júl. 25. 08:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Figyelj! Szívesen, én voltam amúgy az első is, szóval, itt felesleges jópofizni, ha kihallik valamiből, hogy mi lehet főleg a gond. Ezzel se te, se ő nem lesztek előrébb ha mindenben a jót láttatni akarja valaki. Jobb fiatalon észrevenni a bajt, minthogy utána gyerekkel szaladgálni meg válni, mert akkor már a gyerek is megsínyli
2013. júl. 25. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!