Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkednek "bunkón" a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek "bunkón" a pasik a haverjaik jelenlétében?

Figyelt kérdés
Nagyon aggaszt ez a dolog. 10 hónapja vagyunk együtt, és iszonyatosan idegesít, ahogyan viselkedik, ha valamelyik barátja vele van. Ha felhívom telefonon, vagy ha ő hív fel, akkor olyan furcsán beszél. Szinte mindig eltalálom a beszédéből, ha vannak mellette. Kiröhög ha mondok valamit, meg ilyenek, sőt még azt a "bűvös szót" sem hajlandó kimondani, vagy csak nagyon halkan :/ Ha kettesben vagyunk minden oké, de sajnos egyre több olyan eset van, amikor "bunkózik", mert ugye kolis, és ott haverokkal van körülvéve. Olyan pillanat is volt, ahogy egy az egybe ott hagytam a haverjával kettesben, és elrohantam tőlük. Akkoris persze én voltam a hibás. Annyiszor mondtam már neki, hogy ez engem bánt, és hogy viselkedjen, vagy hagyjon békén ha vannak vele, de nem és nem!! Alapból egy érzékeny lelkű egyén vagyok, nem kell még ez is. :( Hogyan fogassam fel azzal a kis csökevényes agyával, hogy nagyon bánt a dolog? :'(
2012. dec. 4. 15:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen pasi nem kéne!

Ha igazán szeret,más előtt is szeressen,ne szégyellje kimondani,hogy szeret engem,ha ezért meg megszólják a haverjai....óvodás társaság kb!

"Jéééééé Pistikének barátnője van!"

2012. dec. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem szeret eléggé a párod

az enyémnek iszonyú bunkó haverjai voltak,akik ocsmányul beszéltek,meg cikiztek minket,mikor barátom kedves volt velem,meg megkérdezték tőle,előttem,hogy most már mindig velem jön el a bulikra

ő azt felelte,hogy mivel a párja vagyok,igen,ha nem tetszik nekik,akkor ő sem jön,ez van......

2012. dec. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A pasik eleve máshogy működnek,mint mi,nők.Mások,pláne haverok jelenlétében zavarba jönnek,ha a szeretett nő is ott van,és ilyenkor próbálják leplezni az érzéseiket,illetve alapból is nehéz a legtöbbjüknek kifejeznie az érzelmeit,hát még,ha mások állnak a háta mögött...Legtöbbször gyerekes vagy flegma viselkedés álcája mögé bújnak,hiszen azt a mintát látták,hogy a másikat babusgatni társaságban,vagy enyelegni vele telefonon a gyengeség jele.Sajnos ez elég gyerekes,éretlen személyiségre vall,de az is lehet,hogy a pasid alapból zárkózott személyiség,aki a külvilág felé próbálja erősnek mutatni magát,csak éppen béna módszerekkel.Meg aztán ha Te vagy az első komolyabb barátnője,kapcsolata,vagy nem volt még ilyen jellegű kapcsolata más csajjal,akkor érthető,ha hülyén kezeli a helyzetet,talán nem is tudja igazából,hogyan kellene,illene.A viselkedésétől függetlenül még szerethet Téged,nem biztos,hogy ezek a dolgok nála tudatosak vagy szándékosak.Különben pedig sokan vannak úgy vele,hogy a beszélgetés egy pár magánügye,ha mások is hallják,az számukra kellemetlen,és ilyenkor néha az ember zavarában akaratlanul is másabb,vagy flegmább.
2012. dec. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ma 16:03


tévedés,nem mindegyik ilyen,az enyém azt szereti ha mindenhol vele vagyok,én is ugyanúgy

2012. dec. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyilván ettől még szeretheti,ha mindenhol a párjával van,viheti is magával,csak nem biztos,hogy ugyanúgy viszonyul a másikhoz társaságban,mint kettesben.Nyilván ugyanúgy puszilja,ölleje meg a párját,mutassa a külvilág felé,hogy együtt vannak...Csak például nem minden pasinál fér bele a nyali-fali nyilvánosan,a másik fennhangon történő becézése például,mint ahogy néhány nőnél sem.Nem mindenki szereti mások előtt kiejteni azt a bűvös szót.Vannak ilyen emberek.Én így értettem.Nyilván nem minden férfira vonatkozott,amit írtam,de legtöbbjük így van beprogramozva.Mi,nők,többnyire érzelmesebb lények vagyunk,máshogy állunk bizonyos dolgokhoz.
2012. dec. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

vannak közös barátaink,akik toleránsak,és nem zavarja egyáltalán őket,ha kimutatjuk hogy egy pár vagyunk,nekik is van párjuk,sokszor együtt szórakozunk

én inkább azt veszem észre,hogy a szingli,begyepesedett haverjait zavarja inkább,ha együtt lát minket,mert nekik se macskájuk,se kutyájuk,féltékenyek,de szerencsére nem mindegyik

2012. dec. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
azért nyilvános nyali-falit,nyúszókázást,meg mackókázást mi sem szoktunk :),azt én sem szeressem,azt majd itthon.....
2012. dec. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"csak nem biztos,hogy ugyanúgy viszonyul a másikhoz társaságban,mint kettesben."


ezt is megértem,persze!

de bunkó azért ne legyen már....az már a másik véglet.....

2012. dec. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) tudom hogy szeret, persze mi sem nyali-falizunk de azért idegesítő hogy ezzel akar többnek tűnni :(
2012. dec. 4. 18:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!