Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éve vagyunk együtt a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve vagyunk együtt a párommal. Volt sok nehéz helyzet, azonban lassan egy éve tökéletes a harmónia. Mégis mindig hülyeségeken agyalok, elrontom a saját boldogságom. Tehetnék ez ellen valamit?

Figyelt kérdés
Miért nem tudok egyszerűen boldog lenni?
2013. szept. 10. 14:56
 1/9 anonim ***** válasza:
sportolsz?
2013. szept. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, elég gyakran. Futok, alakformálok.
2013. szept. 10. 14:58
 3/9 anonim ***** válasza:
Min agyalsz? Nem bízol meg a párodban?
2013. szept. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Kócos boszorkány ***** válasza:
38%
Szerintem ezt a kérdést rólam tetted fel az én nevemben :-) Tökéletesen ugyanez a helyzet nálunk is. Mi nők ilyenek vagyunk, ha nincs probléma, akkor csinálunk magunknak...
2013. szept. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Hogy vajon meddig lesz velem... Megvalósul-e a közös család... Meddig fog tartani a szerelem... Kitartunk-e majd egymás mellett jóban-rosszban... Tudom, csupa olyan butaság, amire úgysem lehet előre tudni a választ...

Kócos boszorkány, Te hogy kezeled ezt? :)

2013. szept. 10. 15:04
 6/9 Kócos boszorkány ***** válasza:
Na igen, pontosan ugyanezek a kérdések vetülnek fel bennem is. Én nehezen kezelem és egyre nehezebben. Talán azért, mert az exemmel minden simán ment, valahogy gördülékenyebben történtek a dolgok, most meg úgy érzem, mintha állóvízben toporognánk, jó együtt, elvagyunk, mégsem haladunk semerre sem. Az én nagy hibám az, hogy állandóan mindenre rágörcsölök, előre aggódok olyan dolgokon, amikkel még foglalkoznom sem kéne, elég lenne akkor, mikor már ott a probléma előttem.
2013. szept. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy egy 21 éves lány vagy?
2013. szept. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok, mi a jelentősége?
2013. szept. 10. 15:12
 9/9 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok. egy pillanatra azt hittem én írtam ki ezt a kérdést :D


magamból kiindulva én azért nem tudok egyszerűen boldog lenni(pedig mindenem meg van hozzá) mert félek a csalódástól és inkább már nem is élem bele magam semmibe. a párom imád és szeret és tudom,hogy én vagyok neki az igazi de van,hogy napokig azon agyalok,hogy vajon miért nézte meg xy-t annyira és,hogy elég jó vagyok-e neki, biztos nem fantáziál-e másról blabla pedig ő aztán a tenyerén hordoz de annyira félek a csalódástól,hogy mindig úgy érzem,hogy becsapnak átvernek és kihasználnak.........


ami nekem nagyon bejött az a sok sok sport és mozgás, az teljesen feltölt :)

2013. szept. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!