Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Úgy érzem, hogy a párom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, hogy a párom nem foglalkozik velem, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Mind a ketten dolgozunk. A délutánokat együtt töltjük, viszont egyre többször fordul elő, hogy ő elkezd tv-t nézni vagy gépezni...én meg hiába mondok bármit (esetldg segítség kéne, esetleg valami fontos dolog) nem csinál semmit csak rávágja a megszokott mindjárt-ot...

Meg...fiatalok vagyunk, de egész hétvén vagy otthon ülünk és tv-t nézünk vagy esetleg bemegyünk a mamájáékhoz...

Ott pedig csak az a téma hogy mi van a munkahelyén...(egyébként ez otthon is sokszor előfordul). Én meg csak ülök...nézek ki a fejemből vagy telefonozok.

Szóval én elhiszem hogy ez őt kikapcsolja, de engem nem...

Ha esetleg megyünk is valahová...mindig én agyaljak rajta, hogy hová menjünk, mert ő nincs otthon az ilyen dolgokban

...

Lassan 2 éve vagyunk együtt..ezalatt talán 4x voltunk randizni..már ha a pizzázást annak lehet mondani...és kb. 4x vagy 5x kaptam tőle virágot....

Amikor megismerkedtünk nagyon romantikus alkatnak tűnt...de már látom hogy nem az...

Még mielőtt valaki írná hogy beszéljük meg ezeket...Csak mondom hogy már 100x átrágtuk a dolgokat....



2015. febr. 25. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha már 100szor megbeszéltétek megváltozni nem fog. Megszöksz vagy megszoksz eset.
2015. febr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kicsit egyetértek az elsővel, de lehet, hogy komolyan befásult a sok munka, és a szürke hétköznapok miatt, ezt a férfiak szerintem nehezebben kezelik egyes esetekben.


Ha eljárhatnékod van, menj el a barátnőiddel, munkatársaiddal. Nem idióta és felelőtlen programokra gondolok, csak mozdulj ki. Hátha neki is kedve támad.

2015. febr. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Oké, akkor azt hiszem jobb ha beletörődöm...
2015. febr. 25. 15:41
 4/7 A kérdező kommentje:
Egyedül nem enged, mert hátha bajom esik...
2015. febr. 25. 15:42
 5/7 A kérdező kommentje:
Belefásulni? Fél éve dolgozik....és 21 éves...Még ha 5 éve űzné az ipart azt mondanám oké... :P
2015. febr. 25. 15:44
 6/7 CptTomato ***** válasza:

Bocsi nem akarok nagyon beléd kötni....de ez a virág dolog böki a csőröm, nem tudom és nem is érdekel más férfiak mennyit hogyan vesznek, de ha egy nő ez alapján "méri" a kapcsolatuk milyenségét az igazán kiábrándító.

Ami randizást illeti arra meg vedd rá ..... nő vagy ha nem tudod hogyan kell a férfiakat rávenni dolgokra akkor veled is baj van.


Ami a főproblémádat illeti, lehet hogy csak épp egy ilyen időszakát éli, lehet be van punnyadva őszíntén szólva én is meg sok ismerősöm is....ez az időjárás megteszi a magáét....de persze az is lehet hogy a kapcsolatotok punnyadt be ..és akkor lehet neked is tenni ellene ám, megismétlem, nő vagy, és elvileg egyenrangú fél, neked is kötelességed tenni, érte ugyanúgy ahogy neki is kellene ha te csinálnád ugyanazt amit ő.

És végül, persze lehet hogy az egész kapcsolatotok tönkre ment, és szakítanotok kell, de vizsgáld meg előbb te mit hogyan tehetnél ellene,(a párodért)...

2015. febr. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem, nem virágokban mérem a kapcsolatunkat..csak ha virágot szerettem volna mindig szólni kellett...tehát egyszer sem jutott az eszébe és azért az embernek jól esik néha napján hogy csak úgy spontán kap egy szál virágot...

hogy én mit teszek érte?

Ha megyek a boltba mindig veszek neki valami apróságot...ha fárasztó napja van megmasszírozom, átbeszéljük a napját, mélyebben belemegyünk a részletekbe...tehát nem csak azt hogy mi hogyan volt, hanem hogy ő ezt hogyan élte meg, stb...

És igen nő vagyok, de nem gondolom hogy csak nekem kéne lépnem randi ügyben...

2015. febr. 25. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!