Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nem tudok aludni a pasim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok aludni a pasim nélkül. Ez normális? El fog múlni?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért van ez. Ha mellettem alszik akkor gyorsan el tudok aludni és semmi gond nincs.

Most elment három napra egy munkahelyi csapatépítő tréningre és tegnap este hajnal egyig forgolódtam az ágyban mert képtelen voltam aludni. Mi lesz a későbbiekben, ha majd hosszabb időre megy el? Most teljesen nyúzott vagyok, fáj a szemem, a fejem, alig akarok megmozdulni.

Az is kérdésem lenne, hogy miképpen tudnék elaludni nélküle? Vannak ilyen házi praktikák? Tegnap meleg tejet ittam, gyógyfüves párnámon aludtam, jól betakaróztam, medvéket ölelgettem és csak nem ment sehogyan sem.

23 évesek vagyunk mindketten ha ez számít.



2015. máj. 15. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha a párodnak van egy jellegzetes illata akkor fújd rá a macira:)

Ez is hatásos lehet.

2015. máj. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Hmm ez nem rossz ötlet, már most nem tudom megcsinálni, mert elvitte az illatát is. :D

Ilyen kenős deója van, nem az a golyós hanem az a fehér, ami olyan mint a szappan, de megoldom én azzal is. :D

2015. máj. 15. 13:21
 3/9 anonim ***** válasza:

Én csak jó tanácsokat adok:P


De ha ez nem válok be itt a gyik-en millió embert találsz aki feláldozza magát és veled alszik amíg ne mmegy haza a barátod:D

2015. máj. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Meh, én nem akarok mással aludni.
2015. máj. 15. 13:25
 5/9 anonim ***** válasza:

Azt gondoltam, ezért javasoltam az illatos dolgot:)

Esetleg beszélhettek elalvás előtt egy picit hátha az is megnyugtatna.

2015. máj. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Azert nem tudsz nelkule aludni, mert nem vagy eleg faradt...

Dolgozz napi 12 orat aztan majd megkerdezlek, hogy sikerult-e elaludni :-)

2015. máj. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mi a fenének dolgozzak napi 12 órát amikor megélek a 8 órás melómból is és így még van időm a kerttel is foglalkozni? Amúgy meg ez nem tartozik ide.
2015. máj. 15. 13:38
 8/9 anonim ***** válasza:
Hat azert hogy jobbat aludj :-)
2015. máj. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:D Köszike ki fogom próbálni, bár ma biztos jól fogok aludni egy bazinagy kert ültetése után. Mennyi kukoricát elvetettünk jó ég xD.
2015. máj. 16. 22:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!