Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hölgyek! Mik motiválhatnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mik motiválhatnak egy 30-as nőt, hogy egy 20éves pasival összejöjjenek?

Figyelt kérdés
2015. máj. 15. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Talán mert vonzó az illető úgy, ahogy van és ezzel vannak elfoglalva, nem a korával.
2015. máj. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szex? Például.
2015. máj. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gomzoli válasza:
28%
Unatkozó feleség, akit havonta kétszer gyalul meg immel-ámmal a férje, azt is csak rutinból. Aztán jön a fiatal kis potens srác, aki nagynak érzi magát, mert idősebb nőt reszelgethet, ettől ő komolyabbnak érzi magát, a nő meg fiatalabbnak, kívánatosabbnak hiszi magát, mert lám-lám, kell ő még egy 20 évesnek is. Úgyhogy mindketten úgy vetik magukat egymásra, mint aki évek óta nem kapott...
2015. máj. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kamilla80 válasza:
75%
Hát én 30-as nő vagyok, de nem tudnám elképzelni egy huszonéves sráccal, nekem ők nem férfiak, hanem gyerekek. Viszont van baratnőm akinek rendszeresen 15 evvel fiatalabb pasijai vannak, igazából az eddigi összes kapcsolatára ez jellemző. Velük érti meg jól magát :D
2015. máj. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

Kamilla: kb ugyanezt gondolom, a saját korosztályomba tartozó nőkkel értem meg magam, de ettől függetlenül nem mondom, hogy a kérdező felvetésében nincs igazság.


Elég sok 30-as nőt látok húszas évei elején járó (tehát akár még bőven egyetemista) srácokkal a környezetemben.

Én egyébként azt gondolom, hogy azt a korszakot próbálják meg visszahozni, mikor még nyugodtan bulizni jártak minden este, másrészt egy ilyen korú srác semmiképpen nem egyenrangú partner (még akkor sem, ha most tömegével fognak a 20-22 éves srácok behisztizni), és úgy tűnik a nők egy része ezt kedveli.

2015. máj. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

engem a szex motivált annak idején :)

a fiatal fiúk bírják a hosszú meneteket, és mindig van kedvük :) nincsenek nagy terveik veled, csak simán szeretik a szexet :)

2015. máj. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 id. Géber Péter ***** válasza:
Az a motivációja, hogy mindig azzal foglalkozik és viszket neki...
2015. máj. 19. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!