Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők inkább összejönnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők inkább összejönnek helyes kelendő pasikkal és ezzel vállalják, hogy megcsalják, elhagyják őket, mint hogy összejöjjenek olyannal akikhez kevésbé vonzódnak, de biztonságban lehetnének?

Figyelt kérdés
Tudom egy csúnya pasi is megcsalhatja a nőt és egy helyes meg nem. De ha rizikót nézzük, akkor egy helyes pasi sokkal gyakrabban csalja meg a nőt, azért mert sokkal kelendőbb a kisrétések száma, sokkal nagyobb, mint egy csúnyának. Magamról is tudom, én csúnya vagyok, de mikor baránőm volt, örültem neki mint majom a farkának rá se néztem más nőre, de ha helyes lennék lehet más lenne a helyzet. A nők ennyire buták, hogy rémennek a jópasikra és vállaljék, hogy inkább megcsalják csak azért mert jó palival akarok lenni......
2013. jún. 12. 12:55
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
49%
Attól, hogy valaki csúnya, még nem feltétlenül jó fej, te vagy az élő példája.:D Senkinek nem kell egy hülye érveket felhozó, picsogó kisfiú...
2013. jún. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
53%

Engem csúnya pasi csalt meg.


Ez nem ilyen egyszerű. A "nyomorékok" gyakran sokkal aljasabbak tudnak lenni, mint az aki jóképű/szép. Aki már megkapott egy rakás lányt/pasit és most komoly kapcsolatra vágyik, az már kiélte magát, azt már nem feltétlenül hajtja az, hogy új dolgokat próbáljon ki, új embereket, mert már megtette.


Ellenben az, akinek életében még sosem volt nője/pasija, rágörcsöl a dolgokra, nagy nehezen végre összeszed valakit, ettől persze megnő az önbizalma, rájön, hogy megy ez neki, és ha már megvolt egy csaj, és valakiben látja a potenciált, azonnal lecsap rá, mert most végre eljött az ő ideje is, és nem akar úgy meghalni, hogy csak egy nővel/férfival volt, és teljesen normális párjukat dobják ki 1-2 kósza numeráért.


Lehet, hogy furán hangzik, de én utóbbiról többször hallottam, mint arról, hogy a "szépek" félreléptek. Ők se szentek, aláírom, de akkor se ez volt a tipikus.

2013. jún. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Én bizony hallottam már olyan véleményeket csajoktól, hogy a rossz fiúkat szeretik, méghozzá épp azért, mert "izgi", hogy rosszak, hazudnak stb...
2013. jún. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Te miről beszélsz? Mindenki olyannal jön össze, akihez vonzódik. Normális emberek nem a te feltételeid alapján válogatnak. Szimpatikus nekik a másik és jól érzik magukat egymással.

Ez a beállítottságtól függ, de ronda vagy mégis félrekacsintanál, de nincs rá lehetőséged, viszont van aki jó adottságokkal rendelkezik de nála a hűség egy elv.

2013. jún. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
44%
Ja igen, és tipikus női duma az is, hogy a jófiúk unalmasak, ezért nem jönnek velük össze! Ezeket bizony nők mondják, és nem okoskodó férfiak!...
2013. jún. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

5-ös


Micsod?????? UNLMAS EGY JÓFIÚ :OOOO Ilyen hülye ösztönös buta pi..... Hogy létezhet?????

2013. jún. 12. 13:12
 7/24 anonim ***** válasza:
44%

Engem is a csúnya barátom csalt meg. Hogy miért? Meghoztam az önbizalmát ("jé, kellek egy lánynak!"), aztán amikor talált még egyet, akinek kellett, naná hogy nem tudott neki ellenállni. És nem is akart, mondván "neki is jár egy kis csajozás".

Az extrajópasi barátom (akit amúgy én hülye dobtam a csúnyáért, soha többet ilyet nem teszek) meg egyáltalán nem akart megcsalni. Minek? Végigdugta előttem a fél várost, pont jó volt neki megállapodni.


Nekem speciel akkora pofáraesés volt a csúnya barátom, hogy többé soha nem fogok összejönni csúnya sráccal. Biztos van olyan, aki hűséges, és nyilván nem szabad általánosítani, de én már nem kockáztatok...

2013. jún. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

"Engem is a csúnya barátom csalt meg. Hogy miért? Meghoztam az önbizalmát ("jé, kellek egy lánynak!"), aztán amikor talált még egyet, akinek kellett, naná hogy nem tudott neki ellenállni. És nem is akart, mondván "neki is jár egy kis csajozás".

Az extrajópasi barátom (akit amúgy én hülye dobtam a csúnyáért, soha többet ilyet nem teszek) meg egyáltalán nem akart megcsalni. Minek? Végigdugta előttem a fél várost, pont jó volt neki megállapodni.


Nekem speciel akkora pofáraesés volt a csúnya barátom, hogy többé soha nem fogok összejönni csúnya sráccal. Biztos van olyan, aki hűséges, és nyilván nem szabad általánosítani, de én már nem kockáztatok..."


Ha csúnyának tartod, hogy voltál képes összejönni szerencsétlennel? Hitegetted? :(

2013. jún. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

7-es

Teljesen megértem, hogy megcsalt, ha csúnyának tartottad, akkor nem szeretted, ezt tuti megérezte és megcsalt.

Én is megcsalnám a párom, ha csúnyának tartana

2013. jún. 12. 13:24
 10/24 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, a 9-es kommented annyira nyomorék hozzáállást sugall, hogy remélem egy nő sem részesedik abban a szerencsétlenségben, hogy a jövőben a barátnőd lesz...
2013. jún. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!