Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Kibirható az 1év várakozás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibirható az 1év várakozás? Vagy csak kifogást keres?

Figyelt kérdés

Párommal 7hónapja járunk.

Alapból közel lakunk egymáshoz,de az apjával nem jó a viszonya, és amugyis minden este nálam alszik… tehát úgy döntöttünk hogy hozzánk költözik. 2szintes nagy családi házban lakom a szüleimmel.

A felső szint teljesen a miénk lesz, szoba, nappali, fürdőszoba, csak a konyha a közös lent.

De szerintem az belefér és türhető (tekintve hogy szeretik a páromat és a párom is őket)

1évig tuti ez a megoldás marad, mert albérletbe nem akarunk költözni, ha van ilyen lehetőségünk, (de persze a rezsibe beszállunk)

De párom mondta, hogy majd veszünk házat vagy lakást is, (amiben a szüleim anyagilag segítenek is) de az Ő munkahelye jelenleg kérdéses, mert 1év múlva derül ki hogy marad-e az állása vagy eladják a céget és mennie kell.

Azt mondta ezt az időt várjuk meg, mert nem akar meggondolatlanul házat venni, és ha munkanélküli lesz nem akarja hogy csak az én fizumból éljünk.

Szóval rábólintottam.

De azt mondta hogyha addig találunk egy kis házat ami jó árban van, persze n szalasszuk el, max menet közben költünk rá lassacskán, de most beleugrani bármibe (úgy hogy a melóhelye kérdéses) szerinte felelötlenség.


Nagyon sok az 1év „várakozás” vagy így hogy alapból most fog hozzánk költözni kibírható?



AMugy Ő 29, én 22 vagyok.


2015. máj. 16. 11:30
 1/7 A kérdező kommentje:

Tudom sokan örülnének ha igy összetudnának költözni akár a szülőkhöz is... de az csak más ha csak kettőnké a ház...értitek...


Oké, jelenleg ez van :)

Még mindig jobb,mint egy távkapcsolat. :)


Meg Ő azt mondja hogy Velem képzeli el az életét és én vagyok az igazi :) És velem komolyan tervez...


Csak nemtudom...sok az az 1év várakozás :(

2015. máj. 16. 11:31
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok, sőt én alapból azt mondanám, hogy akkor is várjatok, ha minden klappol. A kapcsolat első egy-két évében a szerelem miatt nem látod objektíven a másik felet, így nem tudsz megalapozott hosszútávú döntést hozni. Márpedig házat venni, főleg ha netán hitel is terheli, igen hosszútávú döntésnek számít.

Épp ezért viszont plusz-mínusz egy év annyira nem számít. Hisz ha minden jól megy, úgyis évtizedekig fogtok együtt élni utána, a szülőktől külön. Ne kapkodjatok.

2015. máj. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

ha szüleid veszik legyen lepapírozva!

elég érdekes, hogy egy majdnem 30 éves a tini szüleihez költözik, kapóra jöttél neki!

2015. máj. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen korrekt a párod ajánlata. Azt is hozzátéve, hogy még nem vagytok túl a kritikus 3 éven.
2015. máj. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

13:36os, nem jottem kapora neki mert en mondtam hogy koltozzon hozzank, O kellemetlennek erzi.

Plusz ragaszkodik hozza hogy fizesse a rezsit.

Szival igencsak unszolni kellett :)

Nem hasznal ki, ilyen eszembe sem jutna

2015. máj. 16. 11:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Addig nyújtózkodik amíg a lába ér, teljesen rendben van a dolog.
2015. máj. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb kapcsolat manapság 5 évnél nem tart tovább, szóval közös házvásárlással azért jobb várni még...
2015. máj. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!