Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Van itt olyan, aki hosszú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, aki hosszú ideig (akár évekig) szerelmes volt az exébe, "reménytelenül", de végül újra összehozta őket a sors?

Figyelt kérdés

Az én esetemben a kapcsolatunkban 2-szer próbálkoztunk, amolyan se veled sem nélküled módon játszottunk, de már hónapok teltek el azóta. Tudtommal nincs senkije, a munkájában sokat utazik, alig van szabad ideje, így nem is ismerkedik egyelőre, várja, hogy rendeződjön az élete. Hasonló módon vagyok én is, de inkább amiért még mindig szerelmes vagyok.

Szerintetek lehetséges, ha esetleg újra összeakadunk még lehetünk újra együtt vagy csak hiba lenne, mert mindennek oka van és mi nem tartozunk össze?

Van valaki, akinek hasonló sztorija van, hol tart vagy hogyan végződött?

N



2015. jan. 21. 01:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj.
2015. jan. 21. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Míg érzelmek vannak akaratlan, de van, így nem lehet vele mit tenni.
2015. jan. 21. 01:06
 3/12 anonim ***** válasza:

Az élet szép.

De van, hogy szar.

2015. jan. 21. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azt tudtam.
2015. jan. 21. 01:10
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem sok esély van rá. Hangold magad az "új életedre".
2015. jan. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne reménykedj, magadat szopatod csak.
2015. jan. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Próbálnám én, de még annyira sem csökkentek az érzelmek, hogy bátor legyek.
2015. jan. 21. 01:17
 8/12 anonim ***** válasza:
56%

Én 10 év (!!!) után is bármit feladnék az exemért. Nekem Ő volt az igazi, de sajnos a butaságom miatt elhagytam. Azóta se voltam igazán szerelmes. Sajnos ez van.


29/F

2015. jan. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A mi történetünk ilyen :) jól végződött, nem volt hiba.
2015. jan. 21. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elvált tőlem, csúnya becsapással, de szerettem. Másfél év után ő kezdeményezte, hogy kezdjük újra. Ez 3 évig tartott, miközben rendszeresen csalt, többekkel ... sikerült elérnie, hogy végre kiszeressek belőle ...
2015. jan. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!